Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3641
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Dekameron” specjalnie dla pań

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 6 marca 2009, 12:24
Aktualizacja: 12:25
Autor: TEJO
Fot. ......
Zdrojowy Teatr Animacji zaprasza widzów, a zwłaczcza przedstawicielki płci pięknej, na weekendowe przedstawienia sztuki „Dekameron” wg. Boccaccia. Dla Czytelników mamy specjalne zaproszenia.

Przedstawienia popularnego spektaklu dla widzów dorosłych zaplanowano na sobotę i niedzielę, na godz. 19. – Zbiór nowel, opowiadanych przez bohaterów, kobiety i mężczyzn, uciekających przed szalejącą we Florencji zarazą, to arcydzieło włoskiego renesansu, należące do kanonu lektur obowiązkowych. Zawiera pełen humanizmu oraz zachwytu nad życiem i naturą obraz świata, a także humor i błyskotliwy opis ludzkiej, kapryśnej moralności – czytamy na stronie ZTA.

Wyjście na spektakl to pomysł na prezent z okazji przypadającego w niedzielę Dnia Kobiet. Dla Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na każdy dzień. Chętnych prosimy o maile z hasłem „Dekameron”, na które czekamy dziś w godz. 19 – 20 pod naszym adresem redakcja@jelonka.com Zwycięzców wyłonimy w drodze losowania. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group