Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 2456
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Debiut płytowy Anny Waraszko

Niedziela, 12 listopada 2017, 9:53
Autor: WAC
Polska: Debiut płytowy Anny Waraszko
Fot. Użyczone
Na rynku muzycznym 6 listopada ukazał się debiutancki album pt. „Podróż” pochodzącej z Piechowic wokalistki Anny Waraszko.

Ania Waraszko występuje na scenie od 2006 roku. W jej repertuarze jest blisko 300 piosenek wybitnych artystów oraz własnych kompozycji. W latach 2013-2014 występowała m.in. w Kings Garden Banquet Hall oraz Polish Combatants’ Hall w Toronto (Kanada), brała udział w koncercie Aleksandra Ładysza w Polskim Centrum Kultury im. JP II w Mississauga (Kanada). W latach 2006-2014 roku była wokalistką zespołu Moco Choco występując w klubach w całej Polsce i za granicą. W 2008 roku utworem Vaya con Dios ,,Don’t Cry for Louie” wygrała konkurs piosenki międzynarodowej w Jeleniej Górze. W ostatnim czasie szerszej publiczności pokazała się m.in. w programach „O! Polskie Przeboje” oraz „The Voice of Poland”.

Wśród twórców debiutanckiej płyty A. Waraszko, której producentem jest Piotr Turek, znaleźli się muzycy formacji Vavamuffin i Pablopavo, a także raper Numer Raz. Płyta utrzymana jest w klimacie pop i R&B. Szatę graficzną albumu zaprojektowała sama artystka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group