Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 8739
Zalogowanych: 30
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Debaty „Masz Głos Masz Wybór”. Przepytaj kandydatów!

Środa, 7 września 2011, 8:58
Aktualizacja: 9:00
Autor: Angela
Już piąty rok z rzędu Karkonoska Koalicja Organizacji Pozarządowych wraz z Fundacją i. Stefana Batorego i Stowarzyszeniem „Szkoła Liderów” zorganizowała dwie przedwyborcze debaty z kandydatami do parlamentu. Pierwsza z nich odbędzie się 29 września, a druga czwartego października.

Jak co roku, będą to otwarte spotkania mieszkańców Jeleniej Góry z kandydatami, tym razem do Sejmu i Senatu. 29 września w godz. 17.00 -19.00 planowane jest spotkanie z kandydatami na senatorów. Odbędzie się ono w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 24.
Druga debata z kandydatami na posłów zaplanowana jest na czwartego października br. w tych samych godzinach w sali koncertowej Filharmonii Dolnośląskiej przy ul. Piłsudskiego 60.

- W okresie wyborów nasze działania odnoszą się do prezentacji kandydatów i ich założeń bez popierania którejkolwiek z partii. Zachęcamy też ludzi do pójścia na wyborów i zagłosowania. Chcemy uzmysłowić mieszkańcom, że nie mogą być widzem w grze o jutro. Takich debat w ostatnich latach przeprowadziliśmy już kilkanaście. Tym razem zaprezentujemy kandydatów do Sejmu i Senatu – mówi Stanisław Schubert, prezes Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, członek Karkonoskiej Koalicji Organizacji Pozarządowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
504
Nigdy
19%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
14%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Na Śnieżce już ponad metr śniegu
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group