Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 6355
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czytelniczka: To skrzyżowanie jest niebezpieczne

Środa, 27 kwietnia 2016, 8:33
Aktualizacja: Czwartek, 28 kwietnia 2016, 7:23
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Czytelniczka: To skrzyżowanie jest niebezpieczne
Fot. Czytelniczka Katarzyna
– Wyjeżdżając z ul. Jagiellońskiej w Jeleniej Górze na wprost, nie widać samochodów nadjeżdżających z prawej strony z ul. Marcinkowskiego – pisze nasza Czytelniczka Katarzyna. – Widoczność na ul. Dworcową też jest mocno ograniczona – dodaje jeleniogórzanka, która apeluje o poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu i przesyła wizualizację skrzyżowania.

- Zdaję sobie sprawę, że montaż świateł czy budowa ronda byłaby ogromną i kosztowną inwestycją, ale może wystarczyłoby postawić tam lustro drogowe? – proponuje Czytelniczka, która liczy na szybką reakcję służb drogowych.

Piotr Dyła, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze obiecuje, że w najbliższym czasie zajmie się sprawą, ale…

- Koszt zakupu i montażu takiego ulicznego lustra to około 600 zł, problem jest jednak w tym, że takie lustra są systematycznie niszczone przez wandali – mówi Piotr Dyła. – Niemniej przyglądniemy się temu skrzyżowaniu i zastanowimy się jak poprawić na nim bezpieczeństwo, które jest dla nas tak samo ważne, jak dla okolicznych mieszkańców – dodaje wiceszef zarządu dróg.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group