• Środa, 16 października 2019
  • Godz. 19:58
  • Imieniny: Ambrożego, Gerarda, Gawła
  • Czytających: 7929
  • Zalogowanych: 17
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Czytelnicy: mikołajkowy autobus, to świetny pomysł, brawo!

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 7 grudnia 2012, 10:27
Aktualizacja: Sobota, 8 grudnia 2012, 9:14
Autor: Red
Fot. Czytelnik Jarek
Wczoraj (6 grudnia) na ulice Jeleniej Góry wyjechał autobus MZK linii 23 w świątecznym, mikołajkowy m wystroju. Pasażerom bardzo to się podobało. – Świetna sprawa – dzwonili. A jeden z Czytelników przysłał nam zdjęcia, za które dziękujemy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~ 7-12-2012 10:43
SUPER. WIADOMOŚĆ DNIA. BRAWO JELONKA TEMAT NA MIARĘ PORTALU.
~Trams 7-12-2012 11:42
Gdyby to był tramwaj. Było by to większa pociecha dla maluchów. Panie prezydencie pamiętaj pan co pan obiecał.. My o tym nie zapomnimy i w dniu wyborów się upomnimy........
rymcycymcy 7-12-2012 11:56
A zamiast kanarów ...fruwające aniołki ? :)
~... 7-12-2012 12:43
Nie narzekać, fajna sprawa - brawo :)
~ja 7-12-2012 13:26
A Pan Kierowca przebrany za Mikołaja był taki "zadowolony",że przycinał wysiadających pasażerów zamykanaymi drzwiami- niestety przednimi -środkowe nie otwierały się. Chyba nie chciał aby znajomi zobaczyli Go w tym ubranku? A poza tym było zabawnie.
rymcycymcy 7-12-2012 16:05
Jak pamiętam z dzieciństwa Mikołaja ...to oprócz tego, że miał brodę przyklejoną taśmą klejącą ...to do tego zawsze był nawalony ! :) ...dla kierowcy to może być pewien dyskomfort ! :)
~buuu 7-12-2012 17:11
brawo dla MZK! dzieciaki miały dużo radości :)
~17sqandal 7-12-2012 17:51
ale skończył się już 6 grudnia i dzisiejszośc jest , brudne i rozklekotane autobusy straszą jeżdząc po naszych ulicach
~ 7-12-2012 18:58
super na przyszły rok więcej takich autobusów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~urszula 7-12-2012 19:24
w naszym życiu jest tak wiele szarości, że każda taka inicjatywa wzbudzająca uśmiech na twarzy jest cenna, doskonały pomysł BRAWO
~jelgór 7-12-2012 21:11
e tam autobus raz do roku mzk mogłoby sztachnąc się na powóz z reniferami!
~sabotaż 7-12-2012 21:48
raz do roku woźniak i kompleks mogliby zrobić dzień darmowej jazdy
~@ 8-12-2012 20:01
Bo dziś Rodacy, – Polska to jest ,,obóz pracy”. Jak by się co kto i pytał, – wszędzie obcy jest kapitał

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group