Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 6714
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Czym odśnieżą drogi w Szklarskiej Porębie?

Piątek, 30 listopada 2012, 8:07
Aktualizacja: 8:09
Autor: Agrafka
– Samochód odśnieżający drogi w Szklarskiej Porębie jest w naprawie i nie wiadomo kiedy będzie nadawał się do użytku – alarmuje zaniepokojony mieszkaniec Szklarskiej Poręby. – Dostaliśmy informację z serwisu, że samochód jest już naprawiony i wkrótce będzie można znów korzystać z niego. Na szczęście do odśnieżania mamy jeszcze dwie ciężarówki, dwie koparki i dwa ciągniki, więc jesteśmy przygotowani na opady śniegu – poinformował Robert Szawłowski, kierownik Miejskiego Zarządu Gospodarki Lokalowej w Szklarskiej Porębie.

MZGL w Szklarskiej Porębie, który zajmuje się odśnieżaniem, odstawił do serwisu w Kielcach samochód mercedes UNIMOG U 300 do naprawy, gdyż zepsuła się półautomatyczna skrzynia biegów oraz inne drobniejsze elementy. – Naprawa wyniesie ok. 70 tys. zł. Niestety jest to sprzęt delikatny, jak na trudne warunki w górach, a jest dosyć nowy z 2006 r., dlatego też naprawa jest droga – powiedział Robert Szawłowski.

- W ubiegłym roku chcieliśmy sprzedać ten pojazd, by kupić dwa starsze, ale bardziej odporne na ciężkie warunki atmosferyczne i tańsze w naprawie, ale nie udało się. Obecnie nie chcemy sprzedać mercedesa UNIMOG U 300 – dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (50) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group