Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 9470
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czyje odpady na Rakownicy?

Wtorek, 30 marca 2021, 14:35
Aktualizacja: 14:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Czyje odpady na Rakownicy?
Fot. Przemek Kaczałko
Na terenie dawnego kompleksu basenowego Rakownica w Jeleniej Górze znaleziono odpady, wśród których znalazł się dokument mogący sugerować właściciela śmieci. Jak się dowiedzieliśmy, Straż Miejska bada sprawę i najprawdopodobniej zabronionego czynu dokonał ktoś inny.

Wśród sterty odpadów można było znaleźć pozostałości po przesyłce kurierskiej do jednej z firm z miejscowości koło Jeleniej Góry.

Prowadzone jest postępowanie - dotarliśmy do osoby, której adres został znaleziony na miejscu. Ta osoba w pełni z nami współpracuje i nie jest to sprawca wyrzucenia tych śmieci, natomiast jesteśmy na etapie postępowania wyjaśniającego, bo osoba ta zleciła wywóz innych odpadów. Ustalane jest, gdzie trafiły jego odpady i czy na pewno na wysypisko śmieci - wyjaśnia Artur Chmielewski, rzecznik Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Prawdopodobnie czynu dokonała osoba, której zlecono wywóz odpadów. Sprawcy grozi mandat do 500 zł i skierowanie sprawy do sądu.

Należy pamiętać, że w tego typu przypadkach znaleziony adres niekoniecznie należy do sprawcy wykroczenia - dodał A. Chmielewski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
5
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
8
32%
Złości
12
48%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
871
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group