Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 2754
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czy pijany lekarz uciekł przed policją?

Czwartek, 21 sierpnia 2008, 15:41
Aktualizacja: Piątek, 22 sierpnia 2008, 7:59
Autor: Mar
Jelenia Góra: Czy pijany lekarz uciekł przed policją?
Fot. Archiwum
– Dyżurny jeleniogórskiej policji wczoraj około 21 odebrał zgłoszenie, że w szpitalu wojewódzkim przyjmuje lekarz, od którego wyraźnie czuć alkohol – mówi oficer prasowy Edyta Bagrowska – Funkcjonariusze pojechali na miejsce, ale tego lekarza nie było na oddziale ratunkowym i nikt nie potrafił powiedzieć, gdzie jest.

Policja prześle do szpitala informację o interwencji z prośbą o wyjaśnienie.
- Sprawdziłem tę informację i rzeczywiście przez chwilę nie było lekarza dyżurnego, gdy przyjechali policjanci – wyjaśnia zastępca dyrektora ds. leczniczych szpitala, Zbigniew Markiewicz. – Został natychmiast zastąpiony przez innego lekarza. Teraz czekam na raport od ordynatora oddziału ratunkowego, gdzie i dlaczego był ten lekarz. Jeśli były tutaj jakiekolwiek uchybienia, wyciągnę konsekwencje.

Dyrektor nie potrafił powiedzieć, dlaczego lekarz dyżurny był nieuchwytny. To prawda, że mógł być, jak sugerował dyrektor, na konsultacjach, lub robił inne pilne sprawy na terenie szpitala. Ale jego zniknięcie, gdy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym pojawili się policjanci, musi budzić poważne wątpliwości.

- Rozmawiałem z tym lekarzem, ale do momentu gdy dostanę raport ordynatora, nie powiem nic więcej – oświadczył dyrektor Markiewicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (40) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group