Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8396
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czujki tlenku węgla rozlosowane

Sobota, 11 stycznia 2020, 8:12
Aktualizacja: Niedziela, 12 stycznia 2020, 11:25
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Czujki tlenku węgla rozlosowane
Fot. Przemek Kaczałko
Czad, czyli cichy zabójca nie będzie już bezkarny w 105 domach, bowiem właśnie tyle czujników tlenku węgla rozlosowano wczoraj (10.01) w Galerii Sudeckiej. Akcja Państwowej Straży Pożarnej i Miasta Jelenia Góra cieszy się dużym zainteresowaniem – wypełniono ponad 500 ankiet.
Akcja ma na celu uświadomienie mieszkańcom Jeleniej Góry zagrożeń związanych z tlenkiem węgla. Dzięki hojności miasta, spółek miejskich i innych sponsorów, mieszkańcy mieli możliwość wylosowania jednej ze 105 czujek - powiedział Andrzej Ciosk, zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze. - 105 domów czy mieszkań będzie zabezpieczonych najlepszym urządzeniem wykrywającym tlenek węgla, bo ludzkie zmysły nie są w stanie wykryć tego gazu, który jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia i życia - dodał A. Ciosk.

Osoby, które zostały wylosowane, a nie były wczoraj w Galerii Sudeckiej, będą mogły odebrać urządzenie w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego - organizatorzy akcji skontaktują się ze zwycięzcami.

Cieszy nas to, że druga edycja akcji cieszyła się dwukrotnie większą popularnością. Wzrasta świadomość ludzi - dodał Andrzej Ciosk.

Organizatorzy zapowiadają, że w kolejnym roku akcja będzie kontynuowana.

Twoja reakcja na artykuł?

10
77%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
23%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group