Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 9678
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Kraj: Członkowie jeleniogórskiego sztabu WOŚP u Jurka Owsiaka

Środa, 26 grudnia 2012, 8:20
Aktualizacja: Czwartek, 27 grudnia 2012, 8:17
Autor: Org
Jelenia Góra/Kraj: Członkowie jeleniogórskiego sztabu WOŚP u Jurka Owsiaka
Fot. Organizatorzy
Wielkimi krokami zbliża się 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 13 stycznia 2012 r. zagra Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy . Również Jelenia Góra bardzo mocno zaangażowała się w to przedsięwzięcie. Jeleniogórski Sztab WOŚP organizowany przez „All–ternatywę” – Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży ma 150 wolontariuszy!

- Przed świętami Bożego Narodzenia kilka osób z naszego Stowarzyszenia pojechało w ramach nagrody za pracę przy tegorocznym WOŚP do Warszawy, aby tam w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przygotować identyfikatory dla naszych wolontariuszy oraz pomóc przy laminowaniu identyfikatorów dla innych sztabów – mówił Jakub Thauer, rzecznik prasowy sztabu.

Podczas wizyty w Fundacji członkowie „All-ternatywy” mieli okazję spotkać się z Jurkiem Owsiakiem, który osobiście życzył im powodzenia podczas 21. Finału, oraz podarował książki „Róbta co chceta” ze swoim autografem.

- Teraz głównym zadaniem naszego sztabu jest zorganizowanie posiłków dla wolontariuszy oraz pozyskanie przedmiotów na licytacje, jak i na internetową aukcję w serwisie Allegro – stwierdził Paweł Bigus, szef Sztabu.

- Pod tym linkiem możecie Państwo wziąć udział w aukcjach na rzecz tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jeleniej Górze: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=24061888. Do wylicytowania są między innymi okolicznościowe monety, kolekcjonerskie plakaty jak i wejściówki na basen do Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage na portalu społecznościowym FACEBOOK: https://www.facebook.com/wosp2013, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje o tym co dzieje się w naszym sztabie – dodał Jakub Thauer.

- Już po raz dziewiąty został utworzony Sztab XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy All-ternatywie - Stowarzyszeniu Jeleniogórskiej Młodzieży. W tym roku gramy dla dzieci i seniorów. Ten Finał w znacznej części dedykowany jest ludziom w podeszłym wieku, chorym na choroby przewlekłe, ma mieć również wymiar symboliczny – przypomniał Jakub Thauer.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
524
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group