Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10290
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Czeszka rozbiła auto na drzewie

Piątek, 10 lipca 2009, 16:49
Aktualizacja: Sobota, 11 lipca 2009, 7:18
Autor: Mar
REGION: Czeszka rozbiła auto na drzewie
Fot. Mar
Dzisiaj po południu doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem auta z Republiki Czeskiej na drodze z Kromnowa do Piastowa.

Na niebezpiecznych zakrętach tuż przed Piastowem kierująca czeskim autem nie zapanowała nad samochodem i uderzyła pojazdem w drzewo. Do zdarzenia doszło najpewniej wskutek zbyt dużej prędkości. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Po rozbity samochód przyjechała pomoc drogowa z czeskiego Liberca. Do tego czasu kobiecie towarzyszyli policjanci ze Szklarskiej Poręby. Kobieta zapłaciła mandat za spowodowanie kolizji.

Kierująca miała dużo szczęścia, że nie zjechała samochodem w dół stromej skarpy. Wtedy skutki mogłyby być duż o tragiczniejsze. Każde drzewo na tych zakrętach nosi ślady przynajmniej kilku uderzeń.

-Wzdłuż całego odcinka, od Kopaniny do Piastowa wzdłuż drogi powinny być bariery ochronne - uważa mieszkaniec Piastowa - tutaj było już tyle tragedii. Ta Czeszka też by się tylko odbiła od bariery i pojechała dalej z otarciami karoserii.

Wbrew wcześniejszym doniesieniom nie był to samochód rajdowy. Ale policja odebrała już kilka zgłoszeń o szalejących kierowcach rajdowych aut, którzy „rozgrzewają się” przed imprezą. Rajd Karkonoski zaczyna się jutro. Szczegóły – w doniesieniach sportowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group