Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6240
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czesław Śpiewa zaśpiewa w Orient Expressie

Piątek, 26 października 2012, 8:06
Aktualizacja: 8:09
Autor: org
Jelenia Góra: Czesław Śpiewa zaśpiewa w Orient Expressie
Fot. Archiwum Zespołu
Polsko – duński zespół Czesław Śpiewa z wokalistą Czesławem Mozilem, znanym polskiej publiczności jako smutny chłopiec z akordeonem i juror w „X– Factor” wystąpi 10 listopada o godz. 20.00 w jeleniogórskim Orient Expressie. Koncert będzie nagrywany na żywo i powstanie z niego płyta. Bilety w przedsprzedaży – 45 zł, a w dniu koncertu – 50 zł.

Zespół ma na swoim koncie ponad 12 milionów odsłon hitu „Maszynka do Świerkania”, który podbił listy przebojów zdobywając m.in. pierwsze miejsce w radiowej „Trójce”. Zespół otrzymał podwójnie Platynową Płytę za album „Debiut”, który sprzedał się w nakładzie ponad 70 tysięcy sztuk. Status Złotej Płyty otrzymał także drugi krążek „POP”, który sprzedał się w nakładzie ponad 15 tysięcy egzemplarzy.

Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Czesław Śpiewa Miłosza” zbliża się do statusu Złotej Płyty. Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” - nagród polskiej branży muzycznej, mając na koncie trzy zdobyte statuetki „Fryderyka”. Do tej pory zespół zagrał ponad 600 koncertów w Polsce i za granicą m.in. na Roskilde Festival czy OFF Festival.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group