Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 5899
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Czasówka Sudecka i Kryterium Uliczne – wyniki

Piątek, 3 maja 2013, 22:52
Aktualizacja: 22:54
Autor: MDvR
W miniony weekend odbyły się w naszym regionie dwie imprezy kolarskie. W sobotę przeprowadzona została Czasówka Sudecka – jazda indywidualna na czas na trasie Podgórzyn – Przesieka, dzień później zawodnicy walczyli na trasie Kryterium Ulicznego o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn.

Czasówka Sudecka

Kategoria Elita
dystans 7300 m przeciętna 23,87 km/h

1 75 POL19830712 SUŁEK Piotr KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ATAK TEAM ŚWIDN 18:21,65
2 74 POL19890720 SOŁKIEWICZ Arkadiusz BOLESŁAWIEC 19:28,79
3 73 POL19910920 WOLNY Sebastian MKS JEDENASTKA PENCO JELENIA GÓRA 19:32,71
4 72 POL19941125 STEMPNIAK Radosław MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 23:05,59

Kategoria Junior
dystans 7300m przeciętna 22,48 km/h

1 88 POL19950104 CZACHOR Mateusz SMKK BOLMET TREK LEGNICA 19:29,41
2 77 POL19950205 IWAŃSKI Bartłomiej NOWA RUDA WĄS SPORT 19:51,76
3 83 POL19960116 GORZAWSKI Kamil LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 21:00,97
4 85 POL19950726 TUTKALIK Tobiasz SMKK BOLMET TREK LEGNICA 21:04,54
5 81 POL19950822 MAKOWSKI Oskar LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 21:24,45
6 80 POL19950202 KOWALSKI Mateusz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 21:28,39
7 79 POL19960710 POTONIEC Szymon MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 21:57,63
8 84 POL19960720 BOROWSKI Jędrzej SMKK BOLMET TREK LEGNICA 22:26,74
9 86 POL19960620 KROWICKI Maciej SMKK BOKMET TREK LEGNICA 22:38,76
10 82 POL19960304 POLKOWSKI Bartłomiej LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 22:44,86
11 78 POL19951215 JAWOR Aleksander MKA JEDENASTKA PENCO JELENIA GÓRA 22:55,56
12 87 POL19950530 WRONA Kamil SMKK BOLMET TREK LEGNICA 23:52,35
13 76 POL19960124 KOŁODZIEJ Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA 24:25,66

Kategoria Junior młodszy
dystans 7300 m przeciętna 21,19 km/h

1 64 POL19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 20:40,20
2 63 POL19980719 NOWAK Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 21:01,98
3 59 POL19971009 DOBROŃ Grzegorz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 21:14,96
4 51 POL19980728 POSMYK Damian MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 21:29,78
5 62 POL19980221 DEMUTH Michał ALKS STAL-ELPA GRUDZIĄDZ 21:36,09
6 60 POL19970711 KOMISAREK Remigiusz LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGARD 21:44,69
7 52 POL19970725 GÓRSKI Adrian MGLKS KWISA LUBAŃ 22:04,89
8 71 POL19970608 BISKUP Bartosz MKK BOLMET TREK LEGNICA 22:09,52
9 68 POL19980918 RUDYK Bartosz UKS MOTO JELCZ LASKOWICE 23:03,59
10 66 POL19980316 ZAMOLSKI Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE 23:07,84
11 53 POL19980609 WNĘK Michał UKS CENTRUM NOWA RUDA 23:11,64
12 67 POL19970404 SZAŁAJKO Jan UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE 23:43,42
13 61 POL19970504 CHOJECKI Damian MKS JEDENASTKA-PENCO JELENIA GÓRA 23:45,08
14 55 POL19970503 KONARZEWSKI Jan UKS ORIENS MTB CHOJNÓW 23:52,17
15 56 POL19980722 ROKUS Karol UKS ORIENS MTB CHOJNÓW 24:13,75
16 57 POL19980619 KACZMAREK Przemysław UKS ORIENS MTB CHOJNÓW 24:20,13
17 69 POL19981020 KRĄŻEWSKI Franciszek SMKK BOLMET TREK LEGNICA 24:20,84
18 54 POL19980310 KALKOWSKI Kacper UKS CENTRUM NOWA RUDA 24:28,80
19 50 POL19980612 SMOLCZYŃSKI Damian UKK PIĄTKA POLKOWICE 24:46,16
20 70 POL19970104 WRONA Bartłomiej SMKK BOLMET TREK LEGNICA 24:49,29
21 58 POL19980822 JATCZAK Artur KS 64-STO LESZNO 26:41,22
22 49 POL19970707 NIERODA Grzegorz UKK PIĄTKA POLKOWICE 28:28,96
23 65 POL19980911 KLIMEK Damian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 29:05,75

Kategoria Młodzik
dystans 7300 m przeciętna 19,64 km/h

1 39 POL19990203 MROCZKOWSKI Michał LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 22:18,48
2 47 POL20000617 SOWIŃSKI Piotr LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGARD 24:34,12
3 37 POL19990624 LICZNER Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ 25:09,49
4 40 POL20000325 KARPIERZ Wojciech LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 25:42,17
5 42 POL20000907 BIELIŃSKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 26:30,73
6 46 POL19990220 UBYCH Jakub LUKS PANORAMA CHRABĄSZCE NOWOGARD 26:58,65
7 38 POL19990612 OŁOSZCZYŃSKI Dawid UKK AGAT JELCZ LASKOWICE 28:21,71
8 41 POL20000623 KRZESIŃSKI Mateusz LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 29:51,80
9 43 POL20000905 SMERECZAK Bartosz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 30:00,04
10 48 POL20011212 KRZYSZTOFIAK Jakub SZKLARSKA PORĘBA 30:05,31
11 45 POL20000420 ŻURAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 32:33,76
12 44 POL20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 36:00,63

Kobiety K30+
dystans 7300m przeciętna 14,25 km/h

1 31 POL19670612 GRUDA Ewa UKS CENTRUM NOWA RUDA WĄS-SPORT 30:44,94

Kobiety Open niezrzeszone
dystans 7300 m przeciętna 14,82 km/h

1 32 POL19900827 BRUKWIŃSKA Marta KOŚCIAN 29:33,91

Kobiety Elita
dystans 7300 m przeciętna 20,2 km/h

1 30 POL19800320 HARKOWSKA Anna GIANT OKS WARMIA I MAZURY 21:41,20
2 136 POL19940522 DUBIENIECKA Joanna LKA ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 26:15,44

Kategoria Juniorka
dystans 7300 m przeciętna 19,08 km/h

1 20 POL19960219 DROZDEK Agata KK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA 22:57,41
2 22 POL19961006 WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 24:29,92
3 26 POL19950416 CIERLUK Karolina SMKK BOLMET TREK LEGNICA 24:36,47
4 27 POL19950515 WESOŁOWSKA Marta SMKK BOLMET TREK LEGNICA 25:07,14
5 28 POL19960806 JASTRZĘBSKA Agnieszka SMKK BOLMET TREK LEGNICA 25:31,09
6 29 POL19950529 PISARSKA Paula SMKK BOLMET TREK LEGNICA 25:56,53
7 21 POL19960218 DMYTRASZ Aleksandra LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 26:17,49
8 24 POL19950419 PIOTROWSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 28:45,48
9 25 POL19960413 PAWŁOWSKA Katarzyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 29:17,20
10 23 POL19960314 LASOTA Monika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 30:02,63

Kategoria Juniorka Młodsza
dystans 7300 m przeciętna 17,48 km/h

1 16 POL19970130 PRZĘZAK Dorota LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 25:03,96
2 17 POL19981115 LASZKIEWICZ Weronika LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 26:05,91
3 14 POL19980718 TRACZYK Sandra SMKK BOLMET TREK LEGNICA 27:20,00
4 19 POL19970818 PIWOWARSKA Angelika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 31:47,97
5 15 POL19981223 KRÓLIKOWSKA Klaudia UKK AGAT JELCZ LASKOWICE 32:02,31
6 18 POL19981203 CHOLEWA Malwina LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 35:20,01

Kategoria Młodziczka
dystans 7300 m przeciętna 16,89 km/h

1 5 POL20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 25:56,67
2 1 POL20000906 RÓŻNICKA Daria UKS CENTRUM NOWA RUDA 28:37,82
3 7 POL20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 29:31,41
4 2 POL20000521 WOJTOŃ Julia UKS CENTRUM NOWA RUDA 29:54,94
5 6 POL20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 31:05,35
6 4 POL19990428 PAWLIKOWSKA Nikola UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 32:46,83
7 3 POL19990308 BARANOWSKA Aleksandra UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 32:52,46
8 13 POL20000130 DUDZIAK Sandra LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 33:35,32
9 10 POL20010305 BIENIECKA Arianna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 35:32,67
10 12 POL20000203 RYNIA Kinga LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 37:28,42
11 9 POL20010728 AMANOWICZ Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 39:50,06
12 11 POL20001014 SZKUDLAREK Anna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 42:43,40
13 8 POL20010728 AMANOWICZ Dominika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 43:30,24

Kategoria Masters M30
dystans 7300 m przeciętna 23,59 km/h

1 110 POL19830608 RAKOCZY Łukasz LUDORA POZNAŃ 18:34,47
2 108 POL19790924 MICHAŁOWSKI Jarosław DIVERSEY TEAM 19:44,65
3 111 POL19791127 NASKRET Filip WIDZISZEWO 20:11,77
4 104 POL19810929 BALAWAJDER Rafał PELETON NOWA SÓL 20:31,11
5 115 POL19790417 JAMRO Paweł BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA 20:57,57
6 106 POL19751010 DUDA Piotr BOGUSZÓW GORCE 21:43,31
7 105 POL19740302 POSMYK Arkadiusz KWISA LUBAŃ 21:59,83
8 112 POL19761222 BEDNARCZYK Mateusz MGLKS KWISA LUBAŃ 22:42,72
9 107 POL19791119 KOZIK Damian MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA 22:55,18
10 114 POL19801103 SMOLEŃSKI Roman BOLESŁAWIEC 23:22,52
11 113 POL19801107 TREPKA Łukasz BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA 23:28,26
12 109 POL19850213 MATKOWSKI Marcin BOLESŁAWIEC 25:40,32

Kategoria Masters M40
dystans 7300 m przeciętna 19,57 km/h

1 117 POL19730813 KIMBORT Paweł TALVI SPORT 22:23,80
2 116 POL19710324 IWAŃSKI Marcin UKS CENTRUM NOWA RUDA 23:30,88

Kategoria Masters M50
dystans 7300 m przeciętna 20,97 km/h

1 124 POL19590720 KRAMARCZYK Bogusław UKS SOKÓŁ KĘTY 20:53,52
2 126 POL19600113 KURKIEWICZ Bogdan DIVERSEY TEAM ZIELONA GÓRA 21:18,54
3 128 POL19610613 BARAŃSKI Artur MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA 22:35,90
4 127 POL19631201 KOWALSKI Marian JF DUET GOLENIÓW 23:12,88
5 122 POL19551105 RAZOWSKI Stanley TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23:39,84
6 125 POL19580604 NAGLIK Ryszard UKS SOKÓŁ KĘTY 24:15,18
7 118 POL19601009 STEMPNIAK Marek 26:25,85
8 123 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA 27:31,15
9 119 POL19570325 CZUBSKI Józef 32:03,80
10 120 POL19560418 SOBCZYŃSKI Franciszek 32:43,55
11 121 POL19571105 CZARNY Daniel BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA 36:16,10

Kategoria Masters M60
dystans 7300 m przeciętna 19,39 km/h

1 132 POL19530321 CHRZANOWSKI Edward BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA 22:35,54
2 131 POL10530401 KRUCZEK Henryk FRESTYLE SPORT PRUDNIK 23:23,45
3 133 POL19480818 FAJKOWSKI Grzegorz WROCŁAW 23:34,80
4 129 POL19530221 JOWIK Franciszek VIKING SPORT KOWARY 25:15,65
5 130 POL19530620 JUNAK Zbigniew KS STAL LIPIANY 25:31,83
6 135 POL19470205 KRUSZELNICKI Ryszard BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA 28:03,16
7 134 POL19500530 NADOLNY Jan SANTE-BSA TOUR 28:28,24

Kategoria Masters M70
dystans 7300 m przeciętna 16,02 km/h

1 34 POL19410416 PATERKA Stanisław TC CHROBRY GŁOGÓW 27:20,70
2 36 POL19430621 SZYMAŃSKI Wielisław WROCŁAW 28:42,24
3 35 POL19410204 CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW 29:21,69
4 33 POL19421111 IWANCZENKO Ryszard LEGNICA 36:40,98

Kategoria Niezrzeszeni Open
dystans 7300 m przeciętna 22,12 km/h

1 102 POL19910601 CHRZANOWSKI Sławomir BIELAWA 19:48,32
2 101 POL19841204 SZEWCZYK Mikołaj POZNAŃ 20:23,52
3 93 POL19900420 TUREK Paweł AGK PRUSZKÓW 20:46,08
4 91 POL19850503 MAJCHRZAK Michał NOWY LUBOSZ 20:50,49
5 103 POL19990916 PAWŁOWSKI Rafał DZIERŻONIÓW 21:07,43
6 98 POL19730825 DĄBROWSKI Oskar ZIELONA GÓRA 21:37,63
7 89 POL19920522 BOROWIECKI Paweł PELETON NOWA SÓL 22:01,91
8 97 POL19880608 ŻMUDZIN Robert WOLSZTYN 22:04,08
9 100 POL19920819 MARSZAŁEK Michał JELENIA GÓRA 22:20,45
10 96 POL19880820 BARAN Krzysztof MKS JEDENASTKA PENCO JELENIA GÓRA 23:55,56
11 90 POL19910320 KOSUT Hubert KOWARY 24:13,29
12 95 POL19901127 KARASIŃSKI Karol ATLAS- TEAM SIEDLCE 26:05,27
13 92 POL19900316 KOZŁOWSKI Maciej ATLAS-TEAM SIEDLCE 26:38,05
14 94 POL19890619 PĘGOWSKI Michał ATLAS-TEAM SIEDLCE 30:07,43
15 99 POL19770704 KUSA Piotr U.M. JELENIA GÓRA 38:20,55

Zgłoszono do wyścigu: 136 zawodników/czek
Wystartowało: 136 zawodników/czek
Ukończyło: 136 zawodników/czek

Kryterium Uliczne

Kategoria Elita Dystans 9 ok. x 2400 m
1. 1 POL19830712 SUŁEK Piotr BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA 27 pkt
2. 3 POL19910601 CHRZANOWSKI Sławomir WELTOUR 14 pkt
3. 5 POL19850503 MAJCHRZAK Michał LUBOSZ( CYKLOSPORT) 2 pkt
4. 2 POL19940916 PAWŁOWSKI Rafał WELTOUR 1 pkt
5. 4 POL19880608 ŻMUDZIN Robert WOLSZTYN (CYKLOSPORT)
6. 10 POL19900627 WOJCZAL Paweł MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA
7. 8 POL19890720 SOŁKIEWICZ Arkadiusz BOLESŁAWIEC
8. 7 POL19921212 GRYNIENKO Michał MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA
9. 9 POL19870916 KACIŁOWICZ Mateusz MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA
10. 6 POL19910920 WOLNY Sebastian MKS 11 PENCO JELENIA GÓRA

Kategoria Junior Dystans 9 okr. x 2400 m czas 0.32.44
1. 180 POL19950720 RUDYK Mateusz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE 7 pkt
2. 183 POL19950228 KOWALSKI Mateusz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR
3. 182 POL19960504 POLKOWSKI Bartłomiej LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR
4. 184 POL19960710 POTONIEC Szymon MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
5. 181 POL19960124 KOŁODZIEJ Michał UKS CENTRUM NOWA RUDA - 1 ok.

Kategoria Junior Młodszy Dystans 6 okr. x 2400 m czas 0.22.42
1. 160 POL19970711 KOMISAREK Remigiusz UKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGARD 17 pkt
2. 168 POL19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 9 pkt
3. 163 POL19980918 RUDYK Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE 2 pkt
4. 167 POL19980719 NOWAK Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 2 pkt
5. 175 POL19970608 BISKUP Bartosz SMMK BOLMET TREK LEGNICA 2 pkt
6. 164 POL19970106 ZAWADZKI Łukasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE 1 pkt
7. 165 POL19980609 WNĘK Michał UKS CENTRUM NOWA RUDA 1 pkt
8. 174 POL19971009 DOBROŃ Grzegorz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
9. 161 POL19980316 ZAMOLSKI Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE
10. 162 POL19970404 SZAŁAJKO Jan UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE
11. 172 POL19970503 KONARZEWSKI Jan UKK ORIENS MTB CHOJNÓW
12. 170 POL19980722 ROKUS Karol UKK ORIENS MTB CHOJNÓW
13. 173 POL19980619 KACZMAREK Przemysław UKK ORIENS MTB CHOJNÓW
14. 166 POL19980310 KALKOWSKI Kacper UKS CENTRUM NOWA RUDA
15. 176 POL19980822 JATCZAK Artur KS 64-STO LESZNO - 1 ok
16. 169 POL19980911 KLIMEK Damian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR - 1 ok

Kategoria Młodzik Dystans 6 ok. x 2400 m czas 0. 24.04
1. 133 POL19990203 MROCZKOWSKI Michał LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 18 pkt
2. 130 POL20000617 SOWIŃSKI Piotr LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGARD 10 pkt
3. 131 POL19990220 UBYCH Jakub LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGARD 4 pkt
4. 134 POL20000925 KARPIERZ Wojciech LKS ATOM BOXMET Dzierżoniów 2 pkt
5. 140 POL20000907 BIELIŃSKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
6. 135 POL19990701 GODLWESKI Wiktor TC CHROBRY GŁOGÓW
7. 141 POL20000420 ŻURAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA SLĄSKA
8. 137 POL20000416 HUSAR Mateusz TC CHROBRY GŁOGÓW
9. 132 POL20000623 KRZESIŃSKI Mateusz UKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
10. 136 POL20000413 LEWICKI Dawid TC CHROBRY GŁOGÓW
11. 142 POL20000905 SMERECZNIAK Bartosz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA -1 ok.
12. 138 POL20011212 KRZYSZTOFIAK Jakub SZKLARSKA PORĘBA - 1 ok.
13. 139 POL20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA - 1 ok.

Kategoria Młodziczka Dystans 6 ok. x 2400 m
1. 235 POL20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.17.27
2. 236 POL20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 0.17.54
3. 201 POL20000906 RÓZNICKA Daria UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.18.45
4. 233 POL19990308 BARANOWSKA Aleksandra UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.19.06
5. 207 POL20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 0.19.27
6. 200 POL20000606 KULICKA Wiktoria UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE 0.19.27
7. 202 POL20000521 WOJTOŃ Julia UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.20.04
8. 232 POL19990428 PAWLIKOWSKA Nikola UKK ORIENS MTB CHOJNÓW 0.20.04
9. 209 POL20010305 BIENIECKA Adrianna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 0.21.46
10. 210 POL20010728 AMANOWICZ Dominika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR – 1ok
11. 208 POL20010728 AMANOWICZ Karolina LKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR – 1ok
12. 211 POL20011014 SZKUDLAREK Anna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR – 1 ok.
13. 212 POL20000203 RYNIA Kinga LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR – 1 ok.

Kategoria Juniorka Młodsza Dystans 6 ok. x 2400 m
1. 203 POL19970130 PRZĘZAK Dorota LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 0.16.28
2. 205 POL19981115 LASZKIEWICZ Weronika LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 0.17.50
3. 219 POL19980718 TRACZYK Sandra SMKK BOLMET TREK LEGNICA 0.18.45
4. 206 POL19981203 CHOLEWA Malwina LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 0.18.45
5. 213 POL19970718 PIWOWARSKA Angelika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 0.19.35

Kategoria Juniorka Dystans 6 ok. x 2400 m
1. 217 POL19961006 WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 0.16.37
2. 237 POL19950529 PISARSKA Paula SMKK BOLMET TREK LEGNICA 0.16.37
3. 218 POL19960218 DMYTRASZ Aleksandra LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 0.16.46
4. 215 POL19960314 LASOTA Monika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 0.17.54
5. 214 POL19960413 PAWŁOWSKA Katarzyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR 0.17.54

Kategoria Seniorka Dystans 6 ok. x 2400 m
1. 238 POL19800320 Harkowska Anna GIANT OKS WARMIA i MAZURY 0.15.41

Kategoria Masters M30 Dystans 7 ok. x 2400 m
1. 30 POL19790417 JAMRO Paweł BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA 0.25.54
2. 33 POL19791122 GRUSZCZYŃSKI Ireneusz SANTE-BSA TOUR WARSZAWA
3. 31 POL19760325 JAŚKIEWICZ Sławomir MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA
4. 34 POL19761222 BEDNARCZYK Mateusz MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 0.27.00
5. 32 POL19820427 GŁOWACKI Rafał JELENIA GÓRA

Kategoria Masters M40 Dystans 7 ok. x 2400 m
1. 60 POL19710502 BONECKI Marek DIVERDEY TEAM 0.25.54
2. 64 POL19681116 WOJCZAL Jarosław MKS KARKOSZE JELENIA GÓRA
3. 63 POL19721213 KACZMARCZYK Krzysztof BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA
4. 61 POL19681224 SPYCHAŁA Dariusz ZŁOTORYJA 0.29.04
5. 62 POL19730130 BEDNARCZYK GRZEGORZ MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI Wycofany

Kategoria Masters M50 Dystans 7 ok. x 2400 m
1 . 82 POL19631201 KOWALSKI Marian JF DEUET GOLENIÓW 0.25.54
2. 83 POL19610613 BARAŃSKI Artur MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA 0.27.11
3. 81 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA 0.29.24
4. 84 POL19551105 RAZOWSKI Stanley TALVI SPORT - 1ok
5. 80 POL19560418 SOBCZYŃSKI Franciszek KS LECHIA GDAŃSK - 1 ok.

Kategoria Masters M60 Dystans 7 okr. x 2400 m
1. 101 POL19530401 KRUCZEK Henryk FREESTYLE SPORT PRUDNIK 0.25.54
2. 102 POL19530620 JUNAK Zbigniew KS STAL LIPIANY - 1 ok.
3. 103 POL19530221 JOWIK Franciszek VIKING SPORT KOWARY - 1 ok.
4. 104 POL19500530 NADOLNY Jan SANTE-BSA TOUR - 1 ok

Kategoria Masters M70 Dystans 6 okr. x 2400m
1. 220 POL19410416 PATERKA Stanisław TC CHROBRY GŁOGÓW 0.26.14

Kategoria Dzieci 6 – 8 lat dystans 600 m
1. 24 POL20050917 KOZIK Martyna JELENIA GÓRA 0.02.20
2. 29 POL20080313 TWARDZISZEWSKI Oliwer MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA 0.02.50

Kategoria Dzieci 9-10 lat dystans 1 ok. x 2400 m
1. 27 POL20040829 KACZOR Hubert JAŻWINA 0.06.43

Kategoria Dzieci 11-12 lat Dystans 2 okr. x 2400 m
1. 12 POL20010425 PONIATOWSKI Daniel UKS CENTRUM NOWA RUDA 0.09.51
2. 18 POL20010216 KACZOR Eryk LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW „
3. 17 POL20010722 WIŚNIEWSKI Wiktor LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 0.10.06
4. 20 POL20010113 DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 0.10.10
5. 21 POL20010501 RENC Mateusz LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 0.10.12
6. 22 POL20020323 SŁOWIŃSKA Aleksandra LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 0.12.24
7. 26 POL20010617 HAJDUK Aleksandra MKS KAROLINA JAWOPRZYNA ŚLĄSKA 0.13.22

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group