Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 12 grudnia
Imieniny: Aleksandra, Konrada
Czytających: 11392
Zalogowanych: 73
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czas na półfinały

Czwartek, 12 lipca 2007, 0:00
Autor: KED
Znamy już cztery ekipy które zagrają w półfinałach Turnieju Piłkarskich Drużyn Podwórkowych o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry.

Osiem drużyn podzielonych na dwie czterozespołowe grupy, które brały udział w rywalizacji mają już za sobą zasadniczą fazę zmagań. Toczyła sie ona w ramach grupy systemem "każdy z każdym" mecz i rewanż Awans do półfinałów z grupy I wywalczyły Impel i Spoceni w Lodówce, zaś z grupy II Zabobrze United i Ewarps Selilotips.

<b>Oto wyniki spotkań w rundzie rewanżowej rozgrywek:</b> grupa A - Impel - Tee Es 2:1, Impel - Spoceni w Lodówce 2:3, Impel - Plej Bjuti 0:4, Spoceni w Lodówce - Tee Es 3:0, Spoceni w Lodówce - Plej Bjuti 2:2, Plej Bjuti - Te Ess 10:0; grupa B - FC Dołek - Ronaldino Friends 10:1, FC Dołek - Ewarps Selilotips 2:6, FC Dołek - Zabobrze United 2:3, Ronaldino Friends - Ewarps Selilotips 4:5, Ronaldino Friends - Zabobrze United 5:3, Ewarps Selilotips - Zabobrze United 3:0.

W pojedynkach półfinałowych w piątek 13 lipca zagrają; Spoceni w Lodówce - Ewarps Selilotips (godz. 17.00) i Impel - Zabobrze United (godz. 18.00)

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
783
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Lampa naftowa w domu
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Inne wydarzenia
Pobiegną ulicami Jeleniej Góry
 
Pogoda
Uwaga kierowcy, warunki będą bardzo zdradliwe
 
Kryminał
Wielka akcja przeciw gangsterom – aż 11 osób zatrzymanych
 
Karkonosze
Żołnierze NATO kontra Karkonosze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group