Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6672
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cygańsko–orientalna uczta w Parku Zdrojowym

Poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 8:38
Aktualizacja: Środa, 7 sierpnia 2019, 14:37
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Cygańsko–orientalna uczta w Parku Zdrojowym
Fot. Przemek Kaczałko
Dużym zainteresowaniem cieszył się kolejny z cyklu Letnich Koncertów Promenadowych w Muszli Koncertowej Parku Zdrojowego. Kuracjusze, mieszkańcy i turyści mogli usłyszeć pieśni cygańskie i orientalne połączone z polskimi tekstami w wykonaniu zespołu Merhaba Kadin. Publiczność była na tyle zadowolona, że nie obyło się bez bisów!
Koncert pieśni cygańskich i orientalnych z polskimi poetyckimi tekstami to nowość! Takiej fuzji jeszcze państwo nie słyszeli - mówiła do zgromadzonych Agata Szmigrodzka, autorka tekstów, które można było usłyszeć w Parku Zdrojowym.

Przed cieplicką publicznością wystąpili: Elwira Kozak (wokal) Wojciech Michalski (wokal), Róża Wysocka (klawisze), Natasza Wysocka (skrzypce), Marek Mikulski (gitara), Tomasz Kujawa (instrumenty perkusyjne) oraz prowadząca koncert Agata Szmigrodzka.

To kolejne wydarzenie w ramach Letnich Koncertów Promenadowych organizowanych przez Zdrojowy Teatr Animacji, ale nie ostatnie. Już w najbliższą niedzielę (11.04) o godz. 16:00. Wystąpi grupa AMATrio - będzie jazz, swing i muzyka filmowa.

Twoja reakcja na artykuł?

8
42%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
21%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
37%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group