Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 4387
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ćwierćwiecze twórczości Tadeusza Gałdy w BWA

Środa, 17 grudnia 2014, 8:14
Aktualizacja: 8:16
Autor: Manu
Jelenia Góra: Ćwierćwiecze twórczości Tadeusza Gałdy w BWA
Fot. Archiwum BWA
W najbliższy piątek (19.12) o godz. 17.00 w Biurze Wystaw Artystycznych (przy ul. Długiej 1) rozpocznie się wernisaż wystawy malarstwa podsumowującej 25 lat twórczości Tadeusza Gałdy. Na wystawie znajdą się prace z kolekcji Michała Głowni oraz ze zbiorów artysty. Ekspozycja zatytułowana po prostu “Tadeusz Gałda. Kompozycje” czynna będzie do 17 stycznia.

Tadeusz Gałda to absolwent Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Cieplicach oraz wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych (PWSSP), studiował na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby, dyplom uzyskał w pracowni profesora Konrada Jarodzkiego w roku 1987. Na początku swojej kariery związany był z jeleniogórskim Teatrem Animacji. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.

Projekt realizowany dzięki pomocy finansowej Miasta Jelenia Góra.

BWA zaprasza także na zakupy do swojego sklepiku. Do nabycia w atrakcyjnych cenach są prace artystów zaprzyjaźnionych z galerią. Prace niewielkie pod względem formatu (o charakterze pamiątek z Jeleniej Góry) doskonale nadają się na prezenty świąteczne. Galeria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. W sobotę w godz. od 10.00 do 16.00. Cena biletów: grupy zorganizowane oraz młodzież szkolna – 2 zł, dorośli – 5 zł. Wstęp wolny w soboty oraz przez cały tydzień dla posiadaczy karty dużej rodziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group