Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 3655
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cudowny świat roślin w „Żeromie” – sukces janowiczan

Wtorek, 4 marca 2008, 9:20
Aktualizacja: 9:21
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Cudowny świat roślin w „Żeromie” – sukces janowiczan
Fot. LENA
Czterdziestu gimnazjalistów z Jeleniej Góry oraz Kowar i Janowic Wielkich wzięło udział w kolejnej edycji konkursu „Zaprzyjaźnij się z biologią”.

Areną zmagań była siedziba Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Żeromskiego. Tam przeprowadzono drugi i trzeci etap konkursu, w którym wzięli udział uczniowie zakwalifikowani na podstawie nadesłanych prac i prezentacji multimedialnych.

– Do ścisłego finału dostało się czworo janowiczan i trzech jeleniogórzan z ZSO nr 1 oraz z Gimnazjum nr 1 – poinformowała Anna Poprawska, nauczycielka biologii oraz organizatorka konkursu. Zadaniem finalistów była prezentacja prac multimedialnych.

Pierwsze miejsce zdobyła Wiktoria Dwojak z Gimnazjum w Janowicach Wielkich, a równorzędne drugie miejsca przypadły Natalii Kalisz z jeleniogórskiego Gimnazjum w Jeleniej Górze oraz Karolinie Stolarczyk z Gimnazjum przy ZSO nr 1.
Dalsze miejsca zajęli: Jagoda Klimsiak, Karolina Modzelewska, Anna Celt z Gimnazjum w Janowicach Wielkich oraz Kacper Szewczyk z Gimnazjum w ZSO nr 1w Jeleniej Górze.

Pedagodzy z ZSO nr 1 zachęcali laureatów, aby w przyszłości zasilili szeregi licealistów popularnego „Żeroma”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group