Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 6136
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Cross Country o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry przełożony

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 5 maja 2011, 0:32
Aktualizacja: 0:33
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Okręgowe Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Karkonosze” w Jeleniej Górze jako organizator Miejskiego Cross Country o Puchar Prezydenta Miasta Jelenia Góra poinformowało, iż powyższa impreza kolarska nie dojdzie do skutku w planowanym terminie.

Zawody miały zostać rozegrane 8 maja, a zostały przełożone z powodu braku możliwości uprzątnięcia trasy wyścigu po ostatnich opadach śniegu. Nowy termin imprezy zostanie podany niebawem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Dyzio 5-05-2011 5:24
A idzcie z tym TKKF Karkonosze!!! Kto ich zrejestrował? W niedzielę firmowali zawody rowerowe SUDUDECKA CZASÓWKA. Dzisiaj jest czwartek a wyników ani widu, ani słychu! Organizacja psia mać!
~ 5-05-2011 6:10
uff to dobrze, już się bałem że na te docelowe zawody w sezonie będę musiał jechać zmęczony po sobotnim maratonie. A tak na poważnie to pierwszy raz słyszę o tym towarzystwie, moją oni jakąś stronę czy bloga? a takie xc to mogę jechać, króciutka ale bardzo wymagająca pętla pod warunkiem że będzie taka jak w tamtym roku gdzie dopuszczali tylko z licencjami;|
~iya 5-05-2011 12:14
do Dyzio : ty się ciesz, że w ogóle ktoś chce to organizować, bo oni robią to społecznie ! W tym roku robili czasówkę po raz pierwszy i mam nadzieję że nie ostatni, po tym co zobaczyli ! A po wyniki to do sędziów wyścigu. Jak w ogóle tam byłeś, to widziałeś jacy byli szybcy ;)) O ile wiem to również organizatorzy nie dostali jeszcze wyników !!! I jeszcze jedno : nikt cię Dyzio chyba nie zmusza żebyś startował w takich zawodach ?! A co do Cross Country : z ciekawości pojechałem wczoraj na trasę zrobić rundkę i nie dziwię się że odwołali zawody, bo trasa jest nieprzejezdna a powalonych drzew nie będą nosić na plecach!
~Dyzio 5-05-2011 21:32
Oj "iya" Chyba się zapędziłeś. Albo inne względy tobą kierują. Niech będzie to twoją tajemnicą. Słyszałem, że to organizator wnosi o wyznaczenie sędziów i ma prawo prosić jakich chce mieć. To raz. Za całe zamieszanie na wszelkich rodzajach imprez winę ponosi tylko i wyłącznie organizator. To dwa. I teraz. Ten wyścig był punktowany do Challenge DZKol. Dlatego oprócz mastersów pojawiło się trochę kolarzy. Jeżeli więc wyścig zgłasza się do imprezy punktowanej to należy wywiązać się z niej należycie. To trzy. I na koniec: należy siebie nawzajem sznować. Myślę, że zrozumiałeś...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group