Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8751
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Condizione w Jeleniej Górze skończyło roczek

Czwartek, 19 kwietnia 2012, 7:36
Aktualizacja: Piątek, 20 kwietnia 2012, 5:59
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Condizione w Jeleniej Górze skończyło roczek
Fot. Petr
Z wielką pompą świętowano wczoraj pierwsze urodziny klubu Health&Fitness Condizione w Pasażu Grodzkim w Jeleniej Górze. Był tort z prawdziwego zdarzenia, konkursy i nagrody dla uczestników imprezy, maraton BODY ATTACK i pokaz brazylijskiego Ju–Jitsu. A na deser ZUMBA.

Słowem, na pierwszych urodzinach jeleniogórskiego Condizione gości przyjęto jak się patrzy. Były konkursy specjalnie dla panów, były gry i pokazy przygotowane tylko dla pań. Nie mogło również zabraknąć przedsięwzięć integracyjnych, jak maraton BODY ATTACK czy pokaz walki w stylu Ju-Jitsu w wykonaniu członków RIOGRAPPLING klubu. Wszyscy uczestnicy mogli także skorzystać z darmowych przekąsek oraz bezalkoholowych drinków przy barze. Zwieńczeniem urodzin był pokaz ZUMBY.

– Pierwsze urodziny Condizione w Jeleniej Górze udały się świetnie. Nie spodziewałam się, że w imprezie weźmie udział aż tylu członków naszego klubu i osób z zewnątrz. Świętowaliśmy z ogromną radością, w rytmie muzyki i z całą gamą pokazów, gier i konkursów. Mam nadzieję, że drugi roczek będziemy obchodzić tak samo hucznie – podsumowuje Patrycja Jabłońska, manager Health&Fitness Condizione w Pasażu Grodzkim Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group