Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Co z tymi latarniami?

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Na nieprawidłowo działające oświetlenie uliczne części Zabobrza zwraca uwagę pan Krzysztof (dane do wiadomości redakcji).

reklamy

Od ponad czterech tygodni na ul. Noskowskiego 9 (ulica i plac) oraz przy ul. Noskowskiego 3 od godziny 17 bez celu świecą się latarnie – mówi nasz Czytelnik. - Żeby było "śmieszniej" latarnie gasną około godziny 5.00 rano jak jest ciemno. Nie jest wtedy bezpiecznie i przyjemnie rano. Dwa e-maile wysłane w tej sprawie do Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej nic nie dały. Bardzo to boli bo my za to płacimy w czynszu, a nikt nie potrafi wyregulować ich włączania.

Jak zapewnia opisywane przez naszego Czytelnika Jerzy Hawryliszyn z Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej kłopoty z oświetleniem w tym rejonie Zabobrza lada dzień się skończą.

Jakiś czas temu JSM przejęła od energetyki oświetlenie, natomiast urządzenia sterujące nim nadal pozostawały jej własnością - mówi J. Hawryliszyn. - W związku z tym nie mieliśmy do nich dostępu i nie mogliśmy dokonać korekt nastawienia godzin włączenia i wyłączania lamp. Doszliśmy jednak do porozumienia i problem zostanie rozwiązany.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka