Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 2538
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Co z tymi latarniami?

Piątek, 27 września 2019, 7:12
Autor: WAC
Jelenia Góra: Co z tymi latarniami?
Fot. WAC
Na nieprawidłowo działające oświetlenie uliczne części Zabobrza zwraca uwagę pan Krzysztof (dane do wiadomości redakcji).
Od ponad czterech tygodni na ul. Noskowskiego 9 (ulica i plac) oraz przy ul. Noskowskiego 3 od godziny 17 bez celu świecą się latarnie – mówi nasz Czytelnik. - Żeby było "śmieszniej" latarnie gasną około godziny 5.00 rano jak jest ciemno. Nie jest wtedy bezpiecznie i przyjemnie rano. Dwa e-maile wysłane w tej sprawie do Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej nic nie dały. Bardzo to boli bo my za to płacimy w czynszu, a nikt nie potrafi wyregulować ich włączania.

Jak zapewnia opisywane przez naszego Czytelnika Jerzy Hawryliszyn z Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej kłopoty z oświetleniem w tym rejonie Zabobrza lada dzień się skończą.

Jakiś czas temu JSM przejęła od energetyki oświetlenie, natomiast urządzenia sterujące nim nadal pozostawały jej własnością - mówi J. Hawryliszyn. - W związku z tym nie mieliśmy do nich dostępu i nie mogliśmy dokonać korekt nastawienia godzin włączenia i wyłączania lamp. Doszliśmy jednak do porozumienia i problem zostanie rozwiązany.

Twoja reakcja na artykuł?

3
15%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
10%
Nudzi
1
5%
Smuci
3
15%
Złości
11
55%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group