Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8021
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Co z tym remontem na Wojewódzkiej?

Poniedziałek, 29 lipca 2013, 6:53
Aktualizacja: Wtorek, 30 lipca 2013, 7:32
Autor: Angela
Jelenia Góra: Co z tym remontem na Wojewódzkiej?
Fot. Mea
Czy miasto zapomniało o dokończeniu remontu na ulicy Wojewódzkiej w Jeleniej Górze, gdzie przerwano roboty? – pytają kierowcy, którzy pomstują na dziury po zerwanym asfalcie. – Wykonawca budowy kanalizacji lewobrzeżnej części Cieplic odtwarza nawierzchnię ulic na bieżąco, ale po kolei – odpowiadają pracownicy Wodnika.

- Mieszkam na ulicy Wojewódzkiej, gdzie rozpoczęte prace remontowe na tej ulicy zostały przerwane – pisze jeden z naszych Czytelników. - Obecnie droga jest praktycznie nieprzejezdna. Dziury i rwany asfalt powodują wiele uszkodzeń aut. Pojazdy z przeciwnego pasa ruchu jadą po stronie prawej, na której częściowo asfalt jest cały, przy wymijaniu jednak zjeżdżają na swój pas wpadając w głębokie dziury. Często tworzą się korki.

Czy miasto zapomniało o dokończeniu prac? – pyta Czytelnik.
Od władz miasta usłyszeliśmy, że inwestycja nie jest prowadzona przez Urząd Miejski, ale przez spółkę Wodnik, która obecnie buduje tam kanalizację.

- Prace przy budowie kanalizacji są na ukończeniu, zostały tam do zrobienia jakieś drobne roboty - jedno lub dwa przyłącza – informuje Marina Kaźmierkiewicz, kierownik Jednostki Realizującej Projekt spółki Wodnik. –

Cała inwestycja w tym rejonie zakończy się w przyszłym roku. Za odtworzenie nawierzchni ulic odpowiedzialny jest wykonawca i robi to na bieżąco. Na ulicy Wojewódzkiej dziury zostały zasypane tłuczniem i jest tam ograniczenie prędkości, którego kierowcy nie przestrzegają. Nikt o tej inwestycji nie zapomniał, ale wykonawca obecnie kończy ul. Harcerską, od poniedziałku rozpocznie odtwarzanie ulicy Zjednoczenia Narodowego, po czym przejdzie na ul. Wojewódzką, gdzie prace zakończą się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy – dodaje Marina Kaźmierkiewicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group