Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 9383
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Ciekawe spotkanie w Zielonej Dolinie

Wtorek, 21 lipca 2020, 6:01
Aktualizacja: Czwartek, 23 lipca 2020, 15:30
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Ciekawe spotkanie w Zielonej Dolinie
Fot. użyczone
Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa mieszkańcy Janowic Wielkich i okolicznych miejscowości mogli uczestniczyć w imprezie plenerowej. Wydarzenie pn. "Spotkajmy się w Janowicach Wielkich", które odbyło się kilka dni temu w Parku Zielona Dolina, było jednocześnie pierwszym projektem nowo powstałego Partnerstwa Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności Janowice Wielkie.

Były pokazy zdjęć miejsc i atrakcji gminy, kiermasz zorganizowany przez świetlicę wiejską Rudawy, pokazy baniek mydlanych, darmowy poczęstunek, animacje i inne niespodzianki dla najmłodszych. Największą frajdę przybyłym sprawił występ klauna Rufi Rafi oraz Teatru Czerwona Walizka.

Podczas spotkania wśród jego uczestników zbierane były ankiety w celu stworzenia diagnozy potrzeb i zasobów mieszkańców gminy. Jej powstanie jest warunkiem koniecznym, aby Partnerstwo Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności Janowice Wielkie mogło się ubiegać o dofinansowane w wysokości 80 tysięcy złotych na realizację kolejnego projektu.

Twoja reakcja na artykuł?

14
78%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
3
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group