Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8025
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chojnik zdobyty w marszu seniora

Poniedziałek, 30 września 2013, 8:26
Aktualizacja: 8:44
Autor: AP
Jelenia Góra: Chojnik zdobyty w marszu seniora
Fot. AP
Sto siedemdziesiąt osób wzięło udział w wycieczce z okazji Ogólnopolskiego Marszu Seniora. W sobotę (28.09) organizatorzy przygotowali pięć malowniczych tras o zróżnicowanej trudności, które biegły z Michałowic, Podgórzyna, Zachełmia, Cieplic i Sobieszowa. Amatorów pieszych wypraw na jesienne zdobywanie Chojnika zaprosiła posłanka Zofia Czernow.

Wszystkie grupy wyruszyły na trasę o godzinie 10.00. Najdłuższy odcinek uczestnicy mieli do pokonania z Michałowic, choć najtrudniejszy był ten prowadzący z Sobieszowa na górę Chojnik.

O godz.13.00 na metę, która znajdowała się w Centrum Turystyki Aktywnej pod Chojnikiem, przybyło 170 osób w różnym wieku z Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby, Jeżowa i okolic. Tu organizatorzy przygotowali gorący posiłek i niespodziankę.

- Po raz pierwszy wzięłam udział w tej imprezie i jestem pod wrażeniem - mówiła pani Czesława - Podobała mi się trasa, świetna atmosfera, towarzystwo, smaczne jedzonko i jako dodatek otrzymałam kubek z długopisem. Brawa dla organizatorów. Chętnie będę brała udział w następnych takich wycieczkach – dodała uczestniczka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group