• Środa, 20 listopada 2019
  • Godz. 0:59
  • Imieniny: Anatola, Edmunda, Feliksa, Sędzimira, Rafała
  • Czytających: 5625
  • Zalogowanych: 11
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Chojnik wystartował w Sobótce

Wiadomości: Sobótka
Czwartek, 13 września 2012, 17:54
Aktualizacja: 1:10
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Za nami ogólnopolskie zawody w badmintona, które odbyły si.ę w dniach 8–9 września w Sobótce. Był to pierwszy turniej w sezonie 2012/2013, w którym zmagania na arenie krajowej rozpoczęli zawodnicy jeleniogórskiego KS Chojnik.

Po zmianach kategorii wiekowych przystosowanych do europejskich standardów, nasi zawodnicy rywalizowali w kategorii młodzik młodszy (w poprzednim sezonie młodzik), junior młodszy oraz elita (poprzednio senior). Jeleniogórski klub reprezentowali: Weronika Rosiak oraz Łukasz Cimosz w najmłodszej kategorii, Sandra Smok, Jędrzej Nowak, Piotr Gajda – kat. junior młodszy oraz w kat. elite: Wojciech Cerazy, Michał Szymczak, Mateusz Pietruszka oraz Adam Cimosz.

- Dobrze przepracowany okres wakacyjny, tj. obóz kondycyjny nad morzem oraz techniczny w Szklarskiej Porębie już na początku sezonu przyniósł efekt. Nasi zawodnicy bardzo dobrze spisali się na tym turnieju wygrywając rywalizacje w 5 z 6 finałów w jakich wystąpili. Mam nadzieję, że to bardzo dobry prognostyk przed całym długim sezonem – powiedział trener Adam Cimosz.

Wyniki

Kategoria młodzik młodszy

Gra pojedyncza dziewcząt:

1. Karolina SZUBERT - KS Match Point Ślęza
2. Weronika LANCMAN - UKS 2 Sobótka
3. Weronika ROSIAK - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra pojedyncza chłopców:
1. Łukasz CIMOSZ - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Kamil KOZERA – Konin
3. Damian GAUZA – Konin

Gra mieszana:
1. Łukasz CIMOSZ / Weronika ROSIAK - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Dawid PŁOKARZ / Maja GRZESIAK - OTB Lotka Ostrów Wlkp.
3. Hubert CYMBALISTA / Anna JÓŹWIAK - UKS 2 Sobótka

Kategoria junior młodszy

Gra pojedyncza dziewcząt

1. Karolina SZNUROWSKA - UKS 2 Sobótka
2. Jagoda GOLDWASSER - UKS 2 Sobótka
3. Sandra SMOK - KS Chojnik S3955 Jelenia Góra

Gra pojedyncza chłopców:
1. Marcin NOWAK - UKS Smecz Bogatynia
2. Jędrzej NOWAK - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Jan WOLAŃCZYK - KS Match Point Ślęza

Gra podwójna chłopców:
1. Jędrzej NOWAK - KS Chojnik Jelenia Góra / Krzysztof PIWOWARSKI - UKS 2 Sobótka
2. Piotr GAJDA - KS Chojnik Jelenia Góra / Radosław WRÓBEL - KS Match Point Ślęza
3. Szymon DEMKÓW / Bartosz SZYMAJDA - UKS 2 Sobótka

Gra mieszana:
1. Jan WOLAŃCZYK - KS Match Point Ślęza / Sandra SMOK - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Sebastian REGEŃCZUK - KS Match Point Ślęza / Julia WYSOWSKA - UKS Astra Wrocław
3. Filip WALCZAK / Zuzanna WOJTYCZKA - OTB Lotka Ostrów Wlkp.

Kategoria Elite

Gra pojedyncza mężczyzn:

1. Michał WALENTEK - BKS Kolejarz Częstochowa
2. Michał SZYMCZAK - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Wojciech CERAZY - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra podwójna mężczyzn:
1. Wojciech CERAZY / Michał SZYMCZAK - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Mateusz PIETRUSZKA - KS Chojnik Jelenia Góra / Michał WALENTEK - BKS Kolejarz Częstochowa
3. Andrzej BOGUTA - KS Wesoła Warszawa / Krzysztof GRABEK

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group