• Niedziela, 15 września 2019
  • Godz. 7:26
  • Imieniny: Albina, Nikodema, Marii
  • Czytających: 2053
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Chojnik w ścisłej czołówce ogólnopolskich zawodów

Wiadomości: Sobótka
Wtorek, 29 marca 2011, 2:14
Aktualizacja: 22:27
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Świetnie zaprezentowali się zawodnicy Chojnika Jelenia Góra na IX Ślężańskim Ogólnopolskim Turniej Badmintona młodzików i juniorów rozegranym w minioną niedzielę w Sobótce. Nasi sportowcy po raz kolejny udowodnili, że trzeba się z nimi liczyć w walce o najwyższe laury wracając do domu z workiem medali.

Nasz klub reprezentowali w kategorii młodzik: Łukasz Cimosz, Piotr Gajda, Kamil Słupek, Szymon Kowalski oraz w kategorii junior: Jędrzej Nowak, Melania Kozdra, Arkadiusz Słupek, Michał Szymczak oraz Mateusz Pietruszka.

Wyniki

Kategoria młodziczka – gra pojedyncza
1. Jagoda Goldwasser - UKS 2 Sobótka
2. Izabela Jajko - UKS Orliki Ropica Polska
3. Aleksandra Legięć - UKS Smecz Bogatynia

Kategoria młodzik – gra pojedyncza
1. Maciej Wadowski - AZSAGH Kraków
2.Mateusz Pławecki - AZSAGH Kraków
3. Piotr Gajda - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria młodziczka – gra podwójna
1. Klaudia Grzesiak / Maja Grzesiak - OTB Lotka Ostrów Wlkp.
2. Dominika Dąbrowska / Martyna Płowuszyńska - UKS Smecz Bogatynia
3. Elżbieta Kot / Aleksandra Michalska - UKS Smecz Bogatynia

Kategoria młodzik – gra podwójna
1. Tomasz Kutyła / Mateusz Pławecki - AZSAGH Kraków
2. Łukasz Cimosz / Piotr Gajda - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Albert Kluk / Piotr Kukuła - UKS Orliki Ropica Polska

Gra mieszana młodzik
1. Michał Jedlecki / Izabela Jajko - UKS Orliki Ropica Polska
2. Radosław Wróbel / Karolina Szubert – MATCHPOINT Wrocław
3. Rafał Kazimierski / Aleksandra Legięć - UKS Smecz Bogatynia

Kategoria juniorka - gra pojedyncza
1. Melania Kozdra - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Kinga Rogalska - UKS 2 Sobótka
3. Monika Ciepła - UKS 2 Sobótka

Kategoria junior – gra pojedyncza
1. Mateusz Pietruszka - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Michał Szymczak - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Marcin Nowak - UKS Smecz Bogatynia

Kategoria junior – gra podwójna
1. Mateusz Pietruszka - KS Chojnik Jelenia Góra / Przemysław Szydziak - UKS Smecz Bogatynia
2. Marcin Biegański / Mariusz Sznurowski - UKS 2 Sobótka
3. Marcin Nowak / Patryk Płaza - UKS Smecz Bogatynia

Kategoria junior – gra mieszana
1. Michał Szymczak / Melania Kozdra - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Arkadiusz Słupek - KS Chojnik Jelenia Góra / Kinga Rogalska - UKS 2 Sobótka
3. Mariusz Sznurowski / Monika Ciepła - UKS 2 Sobótka

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group