Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 8613
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Chciał zarobić kradnąc

Wtorek, 15 września 2009, 8:40
Aktualizacja: 8:41
Autor: TEJO
REGION: Chciał zarobić kradnąc
Fot. Policja
Policjanci zatrzymali podejrzanego o włamanie do pomieszczenia gospodarczego i kradzież elektronarzędzi oraz o kradzież energii elektrycznej. 23–letni przestępca tłumaczył się, że po prostu „chciał zarobić parę groszy”.

Na początku września pokrzywdzony poinformował policję, że ktoś włamał się do jego pomieszczenia gospodarczego. Łupem sprawców padły elektronarzędzia warte kilkaset złotych.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwania złodziei. Na podstawie zebranych informacji, jako sprawcę przestępstwa wytypowali 23-letniego mieszkańca gminy Mysłakowice. Nie pomylili się.

– W mieszkaniu wskazanego funkcjonariusze odnaleźli skradzione elektronarzędzia oraz nóż, za pomocą którego mężczyzna wszedł do komórki. Jak się później okazało, mężczyzna kradł również energię elektryczną na szkodę zarządcy budynku – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

23-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za kradzież z włamaniem i kradzież sprawcy grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group