Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 16325
Zalogowanych: 98
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Chciał skoczyć– zrezygnował w ostatniej chwili

Wtorek, 17 sierpnia 2010, 8:32
Aktualizacja: 8:35
Autor: Gabi
W nawiązaniu do artykułu z 20 lipca pt. „Chciał skoczyć–uratował go szwagier” zamieszczonego na naszym portalu, chcielibyśmy uzupełnić pewne informacje. Powody rodzinne były przyczyną próby samobójczej 30–latka. Chciał on wyskoczyć z 8 piętra jednego z zabobrzańskich bloków.

Do zdarzenia doszło około godziny 22.00 przy ulicy Noskowskiego w Jeleniej Górze. Niedoszły samobójca postanowił jednak zrezygnować i sam zadzwonił na policję. Owszem szwagier był w domu, ale nie prowadził z nim żadnych negocjacji. Wciągnął go z balkonu do domu.

Niedługo potem przybyła policja. Karetką pogotowia został odwieziony na badania i obserwację do Szpitala Psychiatrycznego w Bolesławcu.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
639
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Dzieci już dorosły, ale prezenty dostają
 
Warto wiedzieć
Polska – 120 miejsc, które warto zobaczyć. Jesteśmy i my
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inne wydarzenia
Tomek i Zosia trenowali na argentyńskiej fali
 
Kultura
Liroy w Jeleniej Górze
 
Kultura
Jarmark KPN w Sobieszowie
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Odczarować śmierć
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group