Wtorek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 6999
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chcesz sprawdzić kondycję? Dziś masz szansę

Piątek, 29 sierpnia 2014, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: Org
Dzisiaj (29.08.) Międzyszkolny klub pływacki ,,Just Swim” zaprasza na pokaz treningu pływackiego, członkowie klubu będą prezentować techniki rozgrzewkowe i stretchingowe, które są elementem codziennego treningu nawet doświadczonych pływaków.

Organizacja zaprezentuje się dzisiaj od godziny 15:30 do 19:00 w Pasażu Tesco przy ul. Jana Pawła II 17, jej przedstawiciele będą czekać na śmiałków, którzy zechcą sprawdzić swoją kondycję fizyczną. Międzyszkolny klub pływacki ,,Just Swim” zrzesza zarówno profesjonalnych pływaków, jak i tych którzy dopiero co zaczynają swoją karierę sportową. Najlepszym dowodem na słuszność połączenia doświadczeń, są liczne osiągnięcia i nagrody zdobywane przez klub.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Jeleniej Góry i objętego patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego. W Pasażu Tesco przy ulicy Jana Pawła II 17 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalnym koordynatorem programu, Beatą Lubecką, pod adresem beata@szafaevent.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group