Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5979
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Chcą odwołania przewodniczącej

Piątek, 18 października 2019, 7:04
Aktualizacja: Niedziela, 20 października 2019, 11:46
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Chcą odwołania przewodniczącej
Fot. Miejski Biuletyn Informacyjny pod Szrenicą
Grupa ośmiorga radnych złożyła 16 października, wniosek o zwołanie w ciągu siedmiu dni sesji Rady Miasta w Szklarskiej Porębie, w trakcie której miałaby być rozpatrywana uchwała o odwołanie jej przewodniczącej Małgorzaty Drużkowskiej.

Odwołania obecnej przewodniczącej oraz powołania nowego szefa rady chce grupa radnych, która jakiś czas temu zjednoczyła siły i stworzyła klub „Lepsza Szklarska dla Mieszkańców”. W ostatnich wyborach samorządowych kandydowali oni do Rady Miasta z komitetów wyborczych Grzegorza Sokolińskiego oraz Ryszarda Rzepczyńskiego. Wspólnie deklarują się jako przeciwnicy budowy w mieście pod Szrenicą kolejnych apartamentowców. Dodajmy, że ta grupa kilka miesięcy temu podczas sesji absolutoryjnej wstrzymała się od głosu podczas głosowania dotyczącego udzielenia wotum zaufania burmistrzowi Mirosławowi Grafowi. Jako, że za padło wtedy siedem głosów, wotum zaufania nie zostało udzielone

Ponieważ został utworzony klub radnych, posiadający większość w radzie, logicznym się wydaje, że powinien mieć jej przewodniczącego – mówi jeden z radnych, którzy chcą odwołania M. Drużkowskiej, Przemysław Wiater. - Oczywiście mamy już swojego kandydata na tę funkcję, ale w tym momencie nie chciałbym ujawniać jeszcze kto nim jest.

Twoja reakcja na artykuł?

13
46%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
7%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
11
39%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group