Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 2422
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Charytatywnie w stylu country

Niedziela, 26 lutego 2017, 10:12
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 lutego 2017, 7:51
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Charytatywnie w stylu country
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami III Bal Charytatywny organizowany przez Lion's Club Cieplice. W piątek (24.02) ludzie wielkich serc bawili się w restauracji Hotelu Fenix, gdzie mieli okazję przenieść się na Dziki Zachód wspierając Romana Geftasewicza i Małgosię Kocniowską.

Po raz kolejny można było się przekonać, że w Jeleniej Górze nie brakuje ludzi wielkich serc. Dochód z biletów wstępu przeznaczony był na pomoc dla chorego na stwardnienie rozsiane Romana Geftasewicza, zaś zakup specjalnych „cegiełek” (zamienianych na nagrody od sponsorów) dał możliwość wsparcia dla Małgosi Kocniowskiej – uczennicy Szkoły Podstawowej Nr 11 w Jeleniej Górze, która zmaga się z chłoniakiem. - Każdy grosz jest ważny i staramy się zebrać jak największą sumę – powiedziała Elwira Kozak, prezydent Lion's Club Cieplice.

O odpowiednią muzykę do zabawy zadbał zespół Prestiż, a wśród atrakcji był też pokaz tańca w wykonaniu jeleniogórskiej młodzieży oraz nauka tańca do muzyki country. Niespodzianką był występ iluzjonisty.

W imprezie osobiście brał udział Roman Geftasewicz, który był bardzo wdzięczny organizatorom z Lion's Club oraz wszystkim, którzy przyczynili się do autrakcyjnienia imprezy, a także uczestnikom.

- Cieszę się, że ludzie, którzy są tutaj pomagając mi, pomagają również Małgosi. Będziemy bawić się wspaniale w klimacie country – powiedział Roman Geftasewicz, który ciągle potrzebuje kosztownej rehabilitacji. - Sama farmakoterapia nie wystarczy i przy stwardnieniu rozsianym muszę mój organizm mobilizować do ciągłego ruchu, do wysiłku fizycznego, a to niestety kosztuje – dodał beneficjent balu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group