Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8469
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Buszujący w choince

Poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:19
Aktualizacja: 10:19
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Buszujący w choince
Fot. TEJO
Trzej „majsterkowicze” upili się, po czym weszli na miejską choinę na placu Ratuszowym i rozłączyli oświetlenie przy kostkach elektrycznych. Na gorącym uczynku wpadli jednak w ręce strażników miejskich, którzy odwieźli ich na policyjny „dołek”.

Zatrzymani w minioną sobotę około godziny 22.30 tłumaczyli, że kiedy wyszli z pobliskiego pubu jeden z przechodniów powiedział im, że nie działa oświetlenie miejskiej choinki. Jeden z nich twierdził, że jest elektrykiem, więc wszedł na choinkę, by naprawić świecące ozdoby. Dwóch kolegów miało mu w tym pomagać, przyświecając mu komórkami.

Tej wersji nie potwierdził jednak dozorca, który zeznał, że choinka działała zanim weszli na nią mężczyźni. Po ich „naprawie” natomiast zgasła większość lampek. Po odwiezieniu mężczyzn na policję i przebadaniu alkomatem okazało się, że każdy z nich miał niemal promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz mężczyźni w wieku 23 i 26 lata staną przed sądem, który rozstrzygnie prawdziwe intencje „trójki buszującej w choince”. Natomiast drzewko lada dzień zostanie rozebrane i przestanie być pokusą dla domorosłych elektryków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group