Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4038
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Budowali market, zniszczyli drogę

Środa, 11 grudnia 2013, 8:09
Aktualizacja: 8:13
Autor: Mea/Red
Jelenia Góra: Budowali market, zniszczyli drogę
Fot. Czytelniczka
– Wybudowali market, ale nie naprawili drogi – alarmuje mieszkanka ul. Struga w Cieplicach. Asfalt został częściowo zerwany podczas doprowadzania przyłączy sanitarnych.

Niedługo ma być oddany kolejny market w Cieplicach naprzeciwko Term Cieplickich. - Wykonawca oddał piękny parking przy tym obiekcie od strony ul. Struga, ale nie wyremontował kawałka jezdni, który zniszczył. Ulicą przejeżdża codziennie wiele aut, które muszą teraz pokonywać nierówności. To trwa już ponad miesiąc – napisała do nas mieszkanka Cieplic.

Wykonawca, który otrzymał pozwolenie na pociągnięcie przez ulicę przyłączy sanitarnych powinien jak najszybciej naprawić szkodę. – Miał pozwolenie na zajęcie pasa ruchu do 12 października. Oznacza to, że do tego czasu powinien naprawić ulicę. Teraz naliczymy mu kary za każdy dzień zwłoki – powiedział Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze.

- Dziękujemy Czytelniczce Jelonki.com za zgłoszenie tej sprawy i zachęcamy innych mieszkańców do informowania nas o podobnych sytuacjach – dodał.

Na przyszły rok zaplanowany jest remont chodnika przy ul. Struga. - Chcieliśmy zrobić to jeszcze w tym roku, jednak zabrakło pieniędzy - powiedział Jerzy Bigus.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group