Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7301
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bronisław Cieślak czyli "07 zgłoś się" w Książnicy

Niedziela, 17 maja 2015, 11:22
Aktualizacja: 18:11
Autor: Paulina Drżał/Jelonka.com
Jelenia Góra: Bronisław Cieślak czyli "07 zgłoś się" w Książnicy
Fot. Paulina Drżał
Serialowy Sławomir Borewicz czyli Bronisław Cieślak, a także Piotr K. Piotrowski – autor książki „07 zgłasza się. Obaj byli gośćmi Książnicy Karkonoskiej podczas wczorajszej (16.05) Nocy Muzeów. I nie była to jedyna atrakcja, którą przygotowała ta placówka.

Spotkanie, rozpoczęte pokazem slajdów, poprowadził Dariusz Rekosz. Następnie aktor opowiadał o swojej młodości, o filmach w których wystąpił oraz niezwykłych historiach swojej kariery.

- Mimo że nie skończyłem żadnej szkoły teatralnej, w życiu dużo się nagrałem – mówił Bronisław Cieślak. – „07 zgłoś się” był niezwykłym przeżyciem, a jego tytuł wziął się od 07 MO (pogotowie milicyjne), który widniał na starych budkach telefonicznych. Po wielu latach pracy na planie mogą powiedzieć tylko tyle, że żadna książka do nauki aktorstwa nie nauczy, jak grać. To trzeba mieć w sobie – dodał.

Uczestnicy Nocy Muzeów w Książnicy Karkonoskiej na każdym piętrze mogli zaleźć powieści detektywistyczne i kryminalne, a na miłośników muzyki czekały wygodne fotele, w których można było posłuchać płyt winylowych w ramach Nocy w „Winylowni”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group