Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7271
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bramkarz Karkonoszy na nowej drodze życia

Poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 0:23
Aktualizacja: Wtorek, 16 sierpnia 2011, 17:30
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Bramkarz Karkonoszy na nowej drodze życia
Fot. robertig
Sobota, 13 sierpnia była szczególnym dniem w życiu golkipera Karkonoszy Michała Dubiela oraz Marty Antonowicz. Młoda para wstąpiła w związek małżeński, z czego nie ukrywali ogromnej radości.

Z uwagi na ślub Marty i Michała sobotnie spotkanie Karkonoszy odbyło się o godz. 11:00 tak, aby koledzy z drużyny mogli wziąć udział w tej niezwykłej uroczystości. Podstawowy golkiper biało-niebieskich przez całe spotkanie mimo przygotowań do ślubu wielokrotnie dzwonił do znajomego na stadionie by na bieżąco śledzić wynik meczu:

- Michał co chwilę dowiadywał się o wynik, a w doliczonym czasie gry nie rozłączał się. Bardzo ucieszyło nas zwycięstwo jego drużyny, gdy tylko sędzia zakończył mecz Michał zbiegł na dół by pochwalić się przyszłej żonie – opowiada Marta Dubiel.

Młoda para przygotowywała się do ceremonii w domu, przed wyjazdem do kościoła rodzice pobłogosławili swoje dzieci. Część kościelna odbyła się w Parafii Matki Boskiej Królowej Polski i św. Franciszka z Asyżu przy ul. Morcinka w Jeleniej Górze. Wśród zaproszonych gości była rodzina Marty znad morza, a także z Olsztyna. Od strony Michała przybyła rodzina z Gorzowa Wlkp., Wrocławia oraz koledzy z drużyny. W sumie w Orient Expressie, gdzie odbyło się wesele bawiły się 74 osoby. Panna młoda miała na sobie piękną suknię z dodatkami w barwach ukochanego klubu Michała, a więc biało-niebieskimi.

Marta oraz Michał Dubiel są razem od czterech lat. Przed trzema laty Michał zaprosił swoją dziewczynę do nieistniejącej już restauracji na Placu Ratuszowym – Tawerny Greckiej, gdzie oświadczył się swojej wybrance.

Redakcja Jelonki.com składa gratulacje młodej parze oraz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group