Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8176
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Brak w sieci obrazu online z Jeleniej Góry

Niedziela, 7 stycznia 2018, 8:15
Aktualizacja: 19:05
Autor: WAC
– Dlaczego w internecie nie ma obrazu z kamer pokazujących na żywo różne części Jeleniej Góry? – z pytaniem o takiej treści zwrócił się do naszej redakcji pan Ryszard z Cieplic.

- Chciałbym zwrócić uwagę włodarzy miasta na brak w internecie obrazu z Jeleniej Góry, przekazywanego z ulicznych kamer – mówi nasz Czytelnik. Do niedawna można było oglądać na przykład przekaz online z Cieplic, jednak od pewnego czasu kamery te zainstalowane na prywatnym hotelu są nieczynne. - W ramach reklamy miasta bym proponował panu prezydentowi włączenie do sieci obrazu z kilku wybranych kamer ulicznych, za przykładem innych miast np. Karpaczu, Łodzi, Kołobrzegu – mówi Czytelnik.

- Kamery, z których obraz był pokazywany w internecie były własnością firm prywatnych – wyjaśnia zastępca prezydenta Jeleniej Góry Jerzy Łużniak. - Zostały wyłączone lub ściągnięte z przyczyn niezależnych od miasta. Uważamy, że przekazywanie obrazu online w sieci jest dobrą formą promocji Jeleniej Góry, dlatego wystąpiliśmy do właścicieli kamer z pytaniem o możliwość powrotu do współpracy – dodaje Jerzy Łużniak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
806
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group