Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 10760
Zalogowanych: 27
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Boczna płyta boiska w Kowarach zniszczona po koncercie

Środa, 18 września 2013, 17:39
Aktualizacja: 17:50
Autor: Przemek Kaczałko
Kowary: Boczna płyta boiska w Kowarach zniszczona po koncercie
Fot. użyczone
Nie lada problem mają na swojej głowie działacze Olimpii, którzy po weekendowych obchodach 500–lecia Kowar zastali boczne boisko przy Karkonoskiej w stanie nie nadającym się do gry.

- Wczoraj miałem dyżur radnego w urzędzie i spisałem protokół w obecności kibica Olimpii, który podpisał owy protokół i dzisiaj ze zdjęciami trafił na biurko burmistrza - mówi Artur Wrona. - Wnioskowaliśmy do burmistrza o natychmiastowe przywrócenie stanu murawy do tego sprzed koncertu - dodał radny Kowar.

Czy ktoś poniesie za to konsekwencje? - Będę domagał się najpierw informacji kto dokładnie podjął decyzję o tym koncercie na murawie boiska, dlaczego imprezy nie zrobili na Jagielończyka, gdzie jest scena i gdzie zazwyczaj odbywają się imprezy? - kontynuuje wierny kibic Olimpii.

Działacze i sympatycy Olimpii przez ostatnie lata wkładali serce, pracowali społecznie, żeby (miejski) stadion przypominał swoim wyglądem obiekt sportowy. Na bocznej płycie piłkarze od najmłodszych grup do seniorów odbywali regularne treningi, mecze ligowe rozgrywały na nim ekipy młodzieżowe Olimpii oraz A-klasowe rezerwy. Gdzie teraz zagrają? Nie wiadomo, z pewnością główna płyta nie wytrzyma takiego obciążenia...

Próbowaliśmy uzyskać stanowisko burmistrza Kowar w tej sprawie, ale wyraźnie wzburzony zaznaczył, że do 30 września przebywa na urlopie:
- Najważniejsza rzecz na świecie to płyta boiska, tak? Boisko jest miasta, miasto płaci za to, miasto zorganizowało imprezę i miasto to doprowadzi do porządku - skomentował krótko wzburzony burmistrz Kowar, Mirosław Górecki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeżdżę na rowerze?

Oddanych
głosów
787
Tak, regularnie
24%
Tak, od czasu do czasu
37%
Nie, ale uprawiam rekreacyjnie inny sport
14%
Nie, z jakimkolwiek sportem mi „nie po drodze”
25%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Można płacić... okiem
 
Rozmowy Jelonki
Od lat wnioskujemy o rondo w tym miejscu
 
Aktualności
Czy taka hala będzie u nas?
 
Aktualności
Syreny w hołdzie koledze ze wschodniej granicy
 
Aktualności
Kawka u Boskich
 
Kultura
Festyn w Miłkowie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group