Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 4100
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bo w nich płynie złodziejska krew

Wtorek, 29 lipca 2008, 8:05
Aktualizacja: 8:12
Autor: TEJO
Niewiele dała nauczka, jaką dostał 16–latek, który kilka dni temu obrabował cukiernię przy ulicy Bankowej. Wypuszczony na wolność wyrostek nie próżnował: z kolegą włamał się do kwiaciarni i okradł ją.

Łupem złodziei padło 169 zł, pieczątka właściciela oraz inne drobne przedmioty. Zdegenerowanych małolatów policjanci złapali po pościgu. Stróże prawa zostali wysłani na miejsce zdarzenia po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.

Zauważyli na ulicy Bankowej dwóch chłopców, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Policjanci ruszyli za nimi w pościg i po chwili ich zatrzymali. Sprawcami okazali się dwaj jeleniogórzanie w wieku 16 i 17 lat. Nieletni mieli również skradzione z kwiaciarni fanty.

– Jak się później okazało, nieletni razem włamali się kilka dni wcześniej do kiosku cukierniczego w Jeleniej Górze, skąd ukradli kasę fiskalną i 8 kg ciastek. 16-latek ma dodatkowo na swoim koncie dwie kradzieże z włamaniem do samochodów oraz kradzież z włamaniem do piwnicy. Tych wszystkich przestępstw dopuścił się w lipcu tego roku – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Złodziejami zajmie się sąd dla nieletnich. Czy – jak to najczęściej bywa – okaże się pobłażliwy i małoletni przestępcy nie odczują na własnej skórze skutków przestępstwa? Jeśli tak będzie, na pewno będą kraść dalej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
437
Nigdy
19%
Rzadko
41%
Czasami
27%
Często
14%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group