Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2073
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bo tatuś z mamusią za dużo wypili

Czwartek, 19 marca 2009, 15:05
Aktualizacja: Piątek, 20 marca 2009, 8:42
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Bo tatuś z mamusią za dużo wypili
Fot. DTP
Pijany ojciec z trzema promilami alkoholu w organizmie przyszedł do przedszkola odebrać trójkę swoich dzieci. Opiekunka, która wyczuła od niego wódkę, powiadomiła policję. W domu czekała na resztę rodziny nietrzeźwa matka, która w tym czasie „opiekowała się” czwórką pozostałych pociech.

Wczoraj po południu oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony przez pracownicę Przedszkola nr 2, że nietrzeźwy ojciec przyszedł odebrać trójkę dzieci.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali tam 51-letniego jeleniogórzanina, ojca siedmiorga dzieci. Mężczyzna przyszedł odebrać trójkę z nich wieku 5 i 6 lat. W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od niego wyraźny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało 3 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci postanowili przekazać dzieci pod opiekę matki. Na miejscu okazało się to jednak niemożliwe, gdyż 32 - letnia kobieta również była pijana. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie sprawowała opiekę nad czwórką pozostałych dzieci, z których najmłodsze miało 5 miesięcy - poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

W związku z zaistniałą sytuacją dzieci przekazano do placówki opiekuńczej. O sytuacji panującej w domu powiadomiono również sąd rodzinny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group