Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 2791
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Bo nie zrobiła herbaty

Sobota, 20 czerwca 2009, 12:58
Aktualizacja: 12:59
Autor: TEJO
Dziką awanturę urządził swojej przyjaciółce 32–latek z okolic Jeżowa Sudeckiego. O mało nie doszło do rękoczynów. Mężczyzna obrzucił kobietę stekiem wyzwisk i rzucił szklanką tylko dlatego, że nie dostał herbaty.

Według zgłoszenia, mężczyzna awanturował się, niszczył przedmioty , a kobieta obawiała się o swoje zdrowie i życie. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą oraz jej 32-letniego konkubenta. Pokrzywdzona oświadczyła, że mężczyzna bez powodu wszczął kłótnię, wyzywał ją , rzucał szklanką.

– W związku z tym, że nie była to pierwsza interwencja policji w tym domu, z powodu awantur wszczynanych przez pana domu, policja wdrożyła już procedurę „Niebieskiej Karty” – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

W trakcie interwencji mężczyzna zachowywał się spokojnie. Oświadczył, że awantury nie byłoby, gdyby konkubina zrobiła mu herbaty, o którą prosił. Policjanci pouczyli agresora, że jeżeli nie zmieni swojego zachowania będzie odpowiadał za znęcanie się psychiczne i fizyczne, za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group