Piątek, 12 lipca
Imieniny: Weroniki, Jana
Czytających: 10308
Zalogowanych: 39
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bo nie ma co na siebie włożyć

Niedziela, 4 kwietnia 2010, 9:08
Aktualizacja: 9:09
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Bo nie ma co na siebie włożyć
Fot. ....
Ciuchy nie mieszczą Ci się w szafie? Chciałabyś mieć coś na topie za nieduże pieniądze? A może chcesz spędzić wolny czas z koleżankami na rozmowach o nowych trendach? Jeśli na co najmniej dwa pytania odpowiedziałaś twierdząco, to ten artykuł jest dla Ciebie.

Proponujemy skrzyknąć koleżanki i umówić się na spotkanie, na którym każda z was pokaże ciuchy z szafy, których chciałaby się pozbyć. A może koleżanka będzie chciała twoją spódniczkę mini? W zamian da ci kolczyki, które od lat lśniły na jej uszach. Obie będziecie zadowolone.

Możecie w tym momencie zadać sobie pytanie czy to może się udać? Oczywiście, że tak. Od dawna robi to grupa koleżanek z Sobieszowa. Zachęcają one swoje bliższe i dalsze znajome, żeby i one przyłączyły się do zabawy.

Pomysł narodził się po „milionowym” już chyba stwierdzeniu po otworzeniu szafy: NIE MAM SIĘ W CO UBRAĆ. Oczywiście trochę mijało się to z prawdą, bo szafa zapchana była ciuchami, ale czy warto o tym wspominać?

Dziewczyny na co dzień mieszkają w różnych miastach. Tam także spotkały się z taką formą wymiany. W dużych miastach organizowane są wielkie spotkania, na których każdy może coś przynieść. Często odbywa się to w jakiejś hali lub dużym klubie.

Powstają już nawet kawiarnie, których jednym z głównych celów jest udostępnienie miejsca i umilenie czasu klientkom, które robią taką wymianę. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ powstała już kawiarnia tylko dla kobiet, która cieszy się wielką popularnością. Nadmienić należy także, że w Internecie aż roi się od stron, na których można kupić ciuchy z drugiej ręki.

Dziewczyny z Sobieszowa po wymianie nie wyrzucają ciuchów , które się nie spodobały. Sortują je, pakują je do toreb i zanoszą księdzu, aby ten mógł dać je potrzebującym. Nic się nie marnuje. Zwracają uwagę także na to, że podczas takich spotkań można się lepiej poznać i zacieśnić kontakty oraz bardzo miło spędzić czas. Chciałyby, żeby więcej osób zaangażowało się w naszym mieście w taką formę wymiany. Może jakiś klub, knajpka udostępniliby swoje pomieszczenia i można by było zorganizować większą imprezę cykliczną?

Zainteresowanych prosimy o kontakt z redakcją: redakcja@jelonka.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
619
Kawa
39%
Herbata
23%
Woda
29%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
9%
 
Głos ulicy
Lotto – dwa zeta do przodu
 
Warto wiedzieć
Co zostało nam z chłopów pańszczyźnianych?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Ulewa w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Fajfy Cieplickie – potańczyli przed deszczem
 
Kultura
Wystartowało Lwóweckie Lato Agatowe
 
Kultura
Teatry uliczne – Busker Tour 2024
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group