Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2253
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Bieg tylko dla pań już w sobotę

Środa, 13 stycznia 2016, 8:28
Aktualizacja: 8:33
Autor: Org
Szklarska Poręba: Bieg tylko dla pań już w sobotę
Fot. Użyczone/Bieg Piastów
16 stycznia na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie narciarskie święto: Fischer My Style Bieg tylko dla Kobiet. Organizatorzy ze Stowarzyszenia Bieg Piastów zapraszają do udziału panie i dziewczyny w wieku od 10 lat. Panowie też będą mile widziani, ale w roli kibiców.

Start o godz. 11.00, dystans: 7 kilometrów. Zaproszone są wszystkie panie, nie tylko te, które świetnie radzą sobie na biegówkach. W tym zawodach chodzi bowiem nie tylko o rywalizację, ale także o spotkanie towarzyskie. Siedem kilometrów każda z pań da radę przejść. Nie ma się co przejmować wynikiem. Lepiej cieszyć się cudowną, zimową aurą, która wreszcie dotarła w Góry Izerskie, co umożliwia przygotowanie trasy do biegania na nartach techniką klasyczną.

Taki bieg jest tylko jeden w Polsce. Rozegrany zostanie po raz drugi. Uczestniczki Biegu tylko dla Kobiet przed rokiem chwaliły sobie rywalizację bez mężczyzn między innymi dlatego, że podczas zawodów dla wszystkich "giną" w tłumie mężczyzn. Wśród samych pań czuły się lepiej.

Organizatorzy gwarantują wszystkim zawodniczkom medale, ciepły posiłek na mecie oraz pakiet startowy: bon zniżkowy dający rabat (20%) na zakupy w sklepie Fischer Jakuszyce, kupon rabatowy upoważniający do 30% zniżki na bilety wstępu do Term Cieplickich i rzepy do nart Fischer.

Nagrody dla najlepszych (w open i w kategoriach wiekowych): vouchery uprawniających do wejścia na baseny i strefę SPA oraz vouchery na zabieg w strefie SPA („zimowe nawilżenie" lub „kakaowa poezja") w Termach Cieplickich, jak również gadżety i produkty Fischera.

Zapisy na stronach: bieg-piastow.pl i datasport.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group