Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 4426
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Bieg Piastów z policją – sportowo i prewencyjnie

Piątek, 28 lutego 2014, 7:51
Aktualizacja: 7:53
Autor: 112
Od dzisiaj (28.02.) do niedzieli na Polanie Jakuszyckiej odbędzie się już 38 Bieg Piastów , w ramach tego biegu – 15 Policyjny Bieg Piastów. Ale przede wszystkim jeleniogórska policja w tych dniach będzie czuwać nad bezpieczeństwa podczas tej imprezy sportowej.

Podstawowym zadaniem policjantów będzie utrzymanie przejezdności drogi w kierunku Czech, zwłaszcza na odcinku od Szklarskiej Poręby do Jakuszyc, gdzie będą ustawione stałe posterunki ruchu drogowego oraz patrole drogówki.

Uczestnicy biegu i kibice, którzy przyjadą własnymi środkami transportu kierowani będą na wyznaczone przez organizatora miejsca parkingowe.

- Prosimy o to, aby parkować w sposób umożliwiający zaparkowanie innym pojazdom. Apelujemy, by w miarę możliwości korzystać z komunikacji zbiorowej, bowiem liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. Zwracamy również uwagę na fakt, że osoby, które chcą zdążyć na rozpoczęcie imprezy powinny wyjechać wcześniej, gdyż w godzinach od 9 do 10.00 w sobotę i w niedzielę mogą tworzyć się korki, co spowoduje wydłużenie dojazdu na Polanę Jakuszycką – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Apelujemy do osób, które w tym czasie będą na tej trasie, aby bezwzględnie stosowały się do poleceń policjantów. W żadnym wypadku nie pozostawiały pojazdów na drodze w sposób nieprzemyślany i zagrażający bezpieczeństwu, ponieważ takie samochody będą usuwane na koszt właścicieli. Przypominamy też, by nie zostawiać w samochodzie na widocznym miejscu wartościowych przedmiotów, które mogą być przyczyną włamania do pojazdu – dodaje Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group