Czwartek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3738
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Białorusini najlepsi w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 1 lipca 2017, 14:39
Aktualizacja: 14:43
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W ostatni weekend Karkonoski Klub Sportowy Jelenia Góra po raz piąty zorganizował Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Jelenia Góra Cup 2017.

Tym razem na boisku w Parku Paulinum rywalizowały drużyny młodzików (rocznik 2004 i młodsi). Startowały 4 drużyny, grając systemem "każdy z każdym". W tym roku turniej miał charakter międzynarodowy i został zdominowany przez drużynę białoruską FC Dinamo Brest, której zawodnicy na co dzień trenują w Akademii Piłkarskiej tego klubu.

Wyniki turnieju:
KKS Jelenia Góra – Chojnik Jelenia Góra 0:6
FC Dinamo Brest – MKS Karkonosze Jelenia Góra 2:0
KKS Jelenia Góra – FC Dinamo Brest 0:6
MKS Karkonosze Jelenia Góra – Chojnik Jelenia Góra 1:4
KKS Jelenia Góra – MKS Karkonosze Jelenia Góra 1:2
FC Dinamo Brest – Chojnik Jelenia Góra 7:0

Klasyfikacja końcowa:
1. FC Dinamo Brest
2. Chojnik Jelenia Góra
3. MKS Karkonosze Jelenia Góra
4. KKS Jelenia Góra

Najlepszy bramkarz turnieju - Zakrzewski Gracjan (Karkonosze Jelenia Góra)
Najlepszy zawodnik turnieju - Liasniak Dzmitry (Dynamo Brest)
Król strzelców - Zabrzeski Oliwier (AP Chojnik) - 5 bramek

Składy poszczególnych drużyn:

MKS Karkonosze Jelenia Góra: Lewczuk Wowa, Zakrzewski Gracjan,Walec Oktawian, Smętek Tomasz, Krupowicz Natan, Hordyniak Jakub, Sierżant Piotr, Jonkisz Oliwer, Maliszewski Jakub, Gołąb Dawid, Kamiński Bartosz, Drzymkowski Maciej, Marek Eryk, Furman Gracjan - trener Paweł Walczak

KKS Jelenia Góra: Jaworski Jakub, Sowa Gabriela, Winkel Jakub, Krynk Damian, Szkutnicki Dominik, Peter Radosław, Hamowski Jakub, Martyniuk Sebastian, Wolski Sławomir, Romański Damian, Michoń Michel- trener Bartosz Królikowski

Chojnik Jelenia Góra: Jagielski Maciej, Jagielski Piotr, Jagodziński Szymon, Gersenstein Łukasz, Major Igor, Szulc Krzysztof, Mimilewicz Maciej, Lewkowski Mikołaj, Atajski Marcel, Waciewski Krzysztof, Zabrzyski Oliwier, Karmelita Mateusz, Jarosz Dominik, Łoboda Jakub - trener Dariusz Michałek

FC Dynamo Brest: Tratsiak Danila, Aktysiuk Mikita, Blashuk Danil, Bahdanovich Ilya, Kaliadzin Ivan, Liasniak Dzmitry, Burak Mikita, Yakubovich Kiryl, Straichuk Aliaksei, Zhalezny Raman, Lukyanau Marat, Artsemchyk Aliaksander, Karytsich Daniil, Yuschanka Yahor, Kriamiankou Mark, Harkavenka Dzianis, Sidoryk Artsiom – trener Yury Vadavozau

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group