Czytających: 11388

Jelenia Góra: Biało–niebiescy zdeklasowali Celulozę

Poniedziałek, 3 maja 2021, 8:53
Aktualizacja: 8:54
Juniorzy starsi Karkonoszy wyciągnęli wnioski z pierwszej konfrontacji z Celulozą i w meczu na własnym boisku udowodnili, że są znacznie lepsi od zespołu z Kostrzyna nad Odrą. Podopieczni Jacka Kołodziejczyka wygrali 8:1!

W poprzednim starciu obu ekip padł remis 1:1, więc jeleniogórzanie byli zmobilizowani, aby zaprezentować swój prawdziwy potencjał. Już w 2. minucie prowadzenie biało-niebieskim dał Robert Wiejak. Na kolejne gole trzeba było czekać do końcówki pierwszej połowy - w 38. minucie na 2:0 strzelił Szymon Sołtysiak, a w kolejnej akcji trafił Nikodem Siudak i na półmetku spotkania było 3:0.

Po zmianie stron Karkonosze nie rezygnowały z ofensywnego stylu gry, co przyniosło skutek w postaci kolejnych bramek. W 49. minucie na 4:0 strzelił Kacper Tokarz, dwie minuty później podwyższył Łukasz Ranecki, a w 54. minucie było 6:0 za sprawą trafienia Tokarza. W końcówce spotkania padły jeszcze 3 gole - 2 dla gospodarzy i honorowy dla gości. W 81. minucie trafił Siudak, następnie w 87. Tokarz, a wynik na 8:1 ustalił Ernest Markowski.

Karkonosze Jelenia Góra - Celuloza Kostrzyn nad Odrą 8:1 (3:0)

Karkonosze: Zakrzewski (65' Mieszała) - Wolak, Karmelita, Siudak, Gil (65' Gronowski), Wiejak, Tokarz, Ranecki (55' Michalik), Juszczyk (55' Kułakowski), Firmanty, Sołtysiak (60' Galos).
Celuloza: Skrzypczak - Cichoń, M. Misun, Poliński (78' Kujawa), Panek, Grzelczak, Markowski, Bakalarz (80' Ignaszewski), Żytyński (50' A. Misun), Heppner (70' Wójcik), Brzóska.