Piątek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 6009
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezzasadne zatrzymanie

Czwartek, 15 lipca 2021, 14:50
Aktualizacja: 15:03
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Bezzasadne zatrzymanie
Fot. Przemek Kaczałko
W dn. 6 lutego br. znany jeleniogórski aktywista rolniczy - Marcin Bustowski został zatrzymany przez policję. W tym tygodniu Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze stwierdził nielegalność, nieprawidłowość oraz niezasadność zatrzymania.

Obrońca zatrzymanego wniósł zażalenie na zatrzymanie M. Bustowskiego, który na początku lutego został wyprowadzony w kajdankach z własnego domu. Zatrzymanie miało związek z akcjami protestacyjnymi pod jeleniogórskim sanepidem.

Wszystko tylko dlatego, że ujawniam zgodnie z raportem NIK dysfunkcjonalność Sanepidu, szkodliwą chemiczną żywność sprzedawaną na terenie marketów w Polsce. Duże ilości glifosatu u ludzi, co potwierdzają badania dzieci. Wg mojej oceny nominowani Komendanci Policji w Jeleniej Górze przez PiS chcą mnie uciszać, bo nie godzę się na trucie Polaków i niszczenie rolnictwa. Każdy rząd zaniechał kontroli żywności i pozwala truć polaków korporacjom. Teraz chcą szczepić dzieci, kiedy dzieci mają glifosat, a oni nie wiedzą czy to wchodzi w interakcje z glifosatem i może wywołać negatywne skutki zdrowotne - skomentował całą sprawę M. Bustowski, który zapowiada wniosek o odszkodowanie za bezzasadne zatrzymanie oraz o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec funkcjonariuszy.

Twoja reakcja na artykuł?

143
74%
Cieszy
19
10%
Hahaha
7
4%
Nudzi
1
1%
Smuci
11
6%
Złości
12
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (62) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group