Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 12201
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Bezpłatny kurs samoobrony dla pań w Karpaczu

Piątek, 9 marca 2018, 10:06
Autor: WAC
W połowie kwietnia rozpocznie się druga edycja kursu samoobrony dla mieszkanek Karpacza. Będzie się odbywał w ramach programu prewencyjnego "Bezpieczna w swoim mieście". Zapisy już trwają.

Pierwsza edycja kursu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dlatego jego organizatorzy z tamtejszego Urzędu Miasta wraz z jeleniogórską Komendą Miejską Policji zdecydowali się na powtórkę.

Głównym celem kursu jest przygotowanie mentalne i fizyczne kobiet do uniknięcia lub odparcia bezpośredniego ataku, poprzez nauczenie się prostych i niezawodnych technik obrony i walki wręcz. Prelekcje i ćwiczenia mają także na celu podniesienie świadomości prawnej w kwestii zapobiegania przemocy w rodzinie i w relacjach międzyludzkich. Oprócz zajęć z samoobrony w ramach kursu przewidziane są prelekcje prowadzone przez specjalistę ds. prewencji kryminalnej, ćwiczenia z policyjnym psychologiem oraz instruktaż udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy poniedziałek począwszy od 16 kwietnia w godzinach 18:00-19:00 w Hali Sportowej przy Zespole Szkół przy ul. Konstytucji 3 Maja 48 A. Przewidywany termin zakończenia zajęć to 14 maja 2018 r. Udział w programie jest bezpłatny.

Zainteresowane udziałem panie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 75 76 19 789 lub bezpośrednio w Referacie Informatyzacji, Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Karpaczu, w pokoju nr 4 (parter), budynek „B” w godzinach pracy urzędu. Zapisy trwają od 5 marca do 9 kwietnia lub do wyczerpania miejsc.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
805
Jest nowy
6%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
 
Aktualności
Porzucili samochody na drodze!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group