Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6274
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpłatne karate dla dzieci

Wtorek, 11 września 2012, 14:08
Aktualizacja: 17:49
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Bezpłatne karate dla dzieci
Fot. użyczone
Z inicjatywy mistrza świata karate Piotra Cieślińskiego rozpoczął się nabór na bezpłatne zajęcia karate dla dzieci od 5. roku życia w Cieplicach. Rozpoczęcie zajęć nastąpi w czwartek 13 września o godzinie 17.30 w Szkole Podstawowej nr 6 (ul. Cieplicka 74). Organizatorem tego wydarzenia jest Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai.

- W trakcie akcji realizowany będzie nasz autorski program profilaktyczny. Z taką inicjatywą w Jeleniej Górze spotykamy się już po raz drugi. W ubiegłym roku bezpłatnie prowadzone były zajęcia w Karkonoskim Klubie Karate w Sobieszowie również z naszej inicjatywy . W Sobieszowie śmiało można powiedzieć, że nastąpił rozkwit karate, a Klubowicze korzystają z wielu atrakcji i możliwości.

Nic nie jest za darmo. Od dzieci wymagam systematycznej pracy i dobrego zachowania w szkole, klubie, domu, dobrych ocen...a od rodziców zaangażowania i wspierania moich wychowanków w tym co robimy. To właśnie oni angażują się w rozwój swoich pociech. Z ich środków jeździmy na turnieje po całej Polsce, a teraz wyjeżdżamy na Puchar Europy do Rumunii - komentuje Piotr Cieśliński.

Mam cichą nadzieję, że w Cieplicach odniesiemy również tak duże sukcesy wychowawcze jak w Sobieszowie. Może zarażę dzieci moją pasją? Kto wie, może któreś z nich zostanie również mistrzem świata, więc gorąco zapraszam wszystkich chętnych - dodaje.

Dzieci w przedziale 6 - 12 lat w zeszłym sezonie reprezentowało Jelenie Górę aż w pięciu ogólnopolskich turniejach przywożąc 14 medali. Nie wypominamy już o utytułowanych juniorach, seniorach oraz ich sukcesach. W kadrze Klubu znajdziemy również specjalistów w zakresie psychologii i pedagogiki, którzy koordynują realizacje klubowych programów integracyjnych i profilaktycznych dla dzieci i ich rodzin.

Więcej informacji na: www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group