Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 7183
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpieczeństwo i integracja na półkoloniach w MDK

Środa, 2 lipca 2014, 8:15
Aktualizacja: 9:30
Autor: Org
Jelenia Góra: Bezpieczeństwo i integracja na półkoloniach w MDK
Fot. Organizator
Pierwsze dni półkolonii zorganizowanych w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze już za nami. Świetnie bawi się na nich 55 dzieci. Poniedziałek i wtorek (30.06 – 01.07) były dniami integracji i bezpieczeństwa, a już dzisiaj (2.07) organizatorzy zaplanowali wycieczkę turystyczno–krajoznawczą do Siedlęcina, połączoną ze zwiedzaniem Wieży Rycerskiej oraz spacerem na „Perłę Zachodu”. Najmłodsi uczestnicy półkolonii pójdą natomiast do kina na film „Krecik i mały zajączek”.

- Od początku tygodnia uczestnicy podzieleni na trzy grupy wzięli udział w warsztatach związanych z bezpieczeństwem, które bardzo ciekawie poprowadził Grzegorz Rybarczyk ze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. Ponadto wychowawcy poszczególnych grup przygotowali zajęcia plastyczne, muzyczne i taneczno-ruchowe, które pobudzały wyobraźnię dzieci, wyzwalały kreatywność przy okazji znakomicie integrując wszystkich uczestników – informują organizatorzy.

We wtorek, w ramach kontynuacji tematyki związanej z bezpieczeństwem, uczestnicy półkolonii mieli możliwość spotkać się z aspirant Danutą Razmysłowicz z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Pani aspirant w czasie prelekcji uwrażliwiła dzieci na przestrzeganie bezpieczeństwa w czasie wakacji. Oba spotkania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników półkolonii. Po prelekcji wychowawcy zaprosili dzieci na pyszne lody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group