Sobota, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 5343
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bezpieczeństwo i integracja na półkoloniach w MDK

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 2 lipca 2014, 8:15
Aktualizacja: 9:30
Autor: Org
Fot. Organizator
Pierwsze dni półkolonii zorganizowanych w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze już za nami. Świetnie bawi się na nich 55 dzieci. Poniedziałek i wtorek (30.06 – 01.07) były dniami integracji i bezpieczeństwa, a już dzisiaj (2.07) organizatorzy zaplanowali wycieczkę turystyczno–krajoznawczą do Siedlęcina, połączoną ze zwiedzaniem Wieży Rycerskiej oraz spacerem na „Perłę Zachodu”. Najmłodsi uczestnicy półkolonii pójdą natomiast do kina na film „Krecik i mały zajączek”.

- Od początku tygodnia uczestnicy podzieleni na trzy grupy wzięli udział w warsztatach związanych z bezpieczeństwem, które bardzo ciekawie poprowadził Grzegorz Rybarczyk ze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. Ponadto wychowawcy poszczególnych grup przygotowali zajęcia plastyczne, muzyczne i taneczno-ruchowe, które pobudzały wyobraźnię dzieci, wyzwalały kreatywność przy okazji znakomicie integrując wszystkich uczestników – informują organizatorzy.

We wtorek, w ramach kontynuacji tematyki związanej z bezpieczeństwem, uczestnicy półkolonii mieli możliwość spotkać się z aspirant Danutą Razmysłowicz z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Pani aspirant w czasie prelekcji uwrażliwiła dzieci na przestrzeganie bezpieczeństwa w czasie wakacji. Oba spotkania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników półkolonii. Po prelekcji wychowawcy zaprosili dzieci na pyszne lody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~gluś 2-07-2014 10:02
super i miłych wakacji dzieciaczki
~ 2-07-2014 17:02
Dobrze, że redakcja nauczyła się w końcu, że wieża jest Rycerska, a nie książęca. Odporność na wiedzę historyczną naprawdę nie popłaca.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group