Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 2878
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bezkonkurencyjny Jablonec wygrywa turniej orlików

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 6 grudnia 2009, 9:14
Aktualizacja: Czwartek, 10 grudnia 2009, 11:46
Autor: ahawer
Fot. Robert Ignaciak
Wspaniałą, mikołajkową imprezę dla najmłodszych piłkarzy zorganizował Miejski Klub Sportowy Karkonosze Jelenia Góra. W Międzynarodowym Turnieju Mikołajkowym Orlików o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry najlepsi okazali się chłopcy z FK Jablonec, którzy swoimi umiejętnościami zachwycili nie jednego widza.

Uczestniczyły zespoły:

1. FK Jablonec (Czechy)
2. NFV Gelb – Weiss Gorlitz 09
3. Karkonosze I Jelenia Góra
4. Skorpiony Lubań
5. Lotnik Jeżów Sudecki
6. Chojnik Jelenia Góra
7. Karkonosze II Jelenia Góra

Wyniki:

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” po 12 minut.

1. Chojnik Jelenia Góra – FK Jablonec 1-1
2. Karkonosze I Jelenia Góra - Skorpiony Lubań 0-1
3. NFV Gelb – Weiss Gorlitz 09 - Lotnik Jeżów Sudecki 1-1
4. Chojnik Jelenia Góra - Karkonosze II Jelenia Góra 0-0
5. Karkonosze I Jelenia Góra - Lotnik Jeżów Sudecki 3-1
6. NFV Gelb – Weiss Gorlitz 09 - Skorpiony Lubań 1-4
7. FK Jablonec - Karkonosze II Jelenia Góra 2-0
8. Chojnik Jelenia Góra - Lotnik Jeżów Sudecki 1-0
9. Karkonosze II Jelenia Góra - Skorpiony Lubań 0-6
10. FK Jablonec - NFV Gelb – Weiss Gorlitz 09 5-1
11. Chojnik Jelenia Góra - Skorpiony Lubań 0-1
12. Karkonosze II Jelenia Góra – Lotnik Jeżów Sudecki 0-0
13. Karkonosze I Jelenia Góra – FK Jablonec 0-3
14. NFV Gelb – Weiss Gorlitz 09 – Chojnik Jelenia Góra 0-3
15. Karkonosze II Jelenia Góra - Karkonosze I Jelenia Góra 1-6
16. FK Jablonec - Lotnik Jeżów Sudecki 5-0
17. Karkonosze I Jelenia Góra – Chojnik Jelenia Góra 0-0
18. Karkonosze II Jelenia Góra - NFV Gelb – Weiss Gorlitz 09 1-3
19. FK Jablonec - Skorpiony Lubań 3-0
20. Karkonosze I Jelenia Góra – NFV Gelb – Weiss Gorlitz 09 0-3
21. Skorpiony Lubań – Lotnik Jeżów Sudecki 3-1

Klasyfikacja generalna:

1. FK Jablonec 16 pkt. 19-2br.
2. Skorpiony Lubań 15pkt. 15-5
3. Chojnik Jelenia Góra 9pkt. 5-2
4. Karkonosze I Jelenia Góra 7pkt. 9-9
5. NFV Gelb – Weiss Gorlitz 09 7pkt. 9-14
6. Lotnik Jeżów Sudecki 2pkt. 3-13
7. Karkonosze II Jelenia Góra 2pkt. 2-17

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik Turnieju: (FK Jablonec)

Najlepszy bramkarz Turnieju: Karolina Norberczak (Karkonosze I Jelenia Góra )

Najlepszy strzelec Turnieju: Kacper Skotarczak – 8 bramek (Skorpiony Lubań )

Najmłodszy zawodnik Turnieju: Partycjusz Zubik (Karkonosze II Jelenia Góra)

Nagroda portalu JG24.pl dla najlepszego zawodnika KSK : Patryk Mroczkowski (Karkonosze II Jelenia Góra)

Składy drużyn (w nawiasach liczba zdobytych goli w turnieju):

FK Jablonec: Dominik Havrda (2), Petr Pala, Lubos Petrzilka (2), Matej Kratochvila, Zdenek Zdarsky (3), Matej Belina (3), Jakub Klucky, Michal Kohut (2), Dominik Plestil, Adam Balatka (2), Jakub Dvoracek (3), Matej Dvoracek (1).

Skorpiony Lubań: Mateusz Czarnecki, Damian Gałowski (4), Kacper Brodziński,
Karol Tropiejko (1), Krystian Puszkarow, Piotr Kowalewski, Kacper Skotarczak (10).

Chojnik Jelenia Góra: Filip Pietruczuk, Dominik Banaś, Benjamin Łyczak (2),
Hubert Grabke, Patryk Michałek (1), Norbert Zaleszczyk (2), Gabriel Kaczmarczyk, Mathijas Maran, Patryk Kondraciuk,.

Karkonosze I Jelenia Góra: Karolina Norberczak, Grzegorz Pająk (1), Alan Sadkowski, Maciej Wilk (1), Jakub Zawadzki (2), Dominik Szlufik, Jakub Chojnacki, Olek Wiśniewski, Piotr Szukiel (1), Kamil Łącki (1), Sebastian Sikorski (1), Daniel Podgórski (2).

NFV Gelb – Weiss Gorlitz: Buhse Laurenz, Gottsmann Koni (1), Hermersdorfer Tobias, Gunzel Felix (2), Arrlt Philipp (1), Ernst Samantha (2), Hintersatz Josef.

Lotnik Jeżów Sudecki: Jan Bereźnicki, Marcel Dawidowicz, Przemysław Bojar, Maciej Sczęsny, Mateusz Słabicki (2), Szymon Karmelita, Mateusz Śliwiński (1),
Kacper Król, Michał Ignasiak, Paweł Kędziorek.

Karkonosze II Jelenia Góra: Karol Gaździcki, Michał Młynarczyk, Michał Błażejczyk, Oskar Aleksiejew, Alan Patlewicz, Patryk Mroczkowski (1), Mateusz Juszkiewicz, Patrycjusz Zubik, Wiktor Lebiedziejewski, Marcel Lebiedziejewski, Fabian Wochanka (1), Kacper Zawiła.

Zawody wzorowo prowadzili: Marta Pokropenko, Bartosz Szymko.
Występy taneczne pod wodzą Pani Violetty Gardeckiej w wykonaniu dziewcząt SP nr 8: Klasy 1-3 Ósemeczki, Junior Dens, Sport Dens.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 6-12-2009 12:26
Fajne dzieciaki
~fanka jablonca 6-12-2009 16:54
Chłopaki z jablonca byli najlepsi.tacy ladni pozdrawiam jabloniec
~extra 6-12-2009 18:35
brawo, super zorganizowany turniej!
~ 7-12-2009 19:42
dla czego nie dodali roczniku 1998 !! jak grał ???
~Fan 8-12-2009 10:52
Super impreza !!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group