Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

Bez Minciela i Kozaka nie ten zespół [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Koszykarze Sudetów Jelenia Góra osłabieni brakiem Pawła Minciela i Michała Kozaka długo stawiali opór faworyzowanemu Śląskowi II Wrocław, ale ostatecznie to goście wyraźnie wygrali środowy pojedynek 22. kolejki II ligi, gr. D. Przez całe spotkanie to przyjezdni dyktowali warunki gry.

Gospodarze w ciągu 40 minut gry prowadzili tylko raz (w 2. minucie meczu 6:5). Poza tym stroną dominująca byli przyjezdni, jednak momentami Sudety dzięki walecznej postawie Niesobskiego i Raczka potrafiły się zbliżyć do rywali. Gdy w trzeciej kwarcie jeleniogórzanie doszli na 45:51, wydawało się, że mimo osłabienia stać nasz zespół na walkę z faworytem. W tym sezonie podopieczni Ireneusza Taraszkiewicza wielokrotnie pokazywali, że z najlepszymi są w stanie wygrywać, a negatywnie zaskakują w starciach ze słabszymi rywalami. Tym razem niespodzianki nie było, choć jeszcze w 33. minucie na tablicy wyników było zaledwie 62:70. Końcówka należała już do wrocławian, którzy zwyciężyli na parkiecie hali przy ul. Sudeckiej.

W przerwie meczu drobne upominki odebrali dwaj młodzi koszykarze Sudetów. Filip Szutro i Mateusz Samiec zostali wyróżnieni za wywalczenie wraz z Kadrą Dolnego Śląska srebrnych medali Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce chłopców. Następny mecz Sudety rozegrają w najbliższą sobotę (17.02) w Rawiczu, a tydzień później podejmą Kosz Pleszew.

Sudety Jelenia Góra - Śląsk II Wrocław 73:90 (17:26, 18:19, 22:23, 16:22)
Sudety:
R. Niesobski 24, Raczek 17, Wilusz 11, Kleinowski 7, Jyż 5, Wojciul 4, Białachowski 2, Taraszkiewicz 2, Grześkiewicz 1, Kanecki.
Śląsk: Zagórski 27, Bożenko 25, Wilczek 10, Malesa 8, Tomczak 7, Czempiel 6, Główka 4, Żmijak 3, Kwaszczuk.

Widzów: 130.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka